مشروح اخبار
 » پرداخت 1015 مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1015 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات این صندوق در سه‌ماهه نخست سال جاری به مددجویان پرداخت‌شده است.


به گزارش راک نیوز، علی نادری با اشاره به اینکه بهره‌گیری و فرهنگ‌سازی جـهت توسعه مقوله قرض‌الحسنه طی سال‌های گذشته و استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه دستگیری از نیازمندان همواره موردتوجه جدی کمیته امداد بوده است، گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدف گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر گره‌گشایی از نیازمندی‌های مردم محروم جامعه، راه‌اندازی شد. 
وی بابیان اینکه از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری 1015 مورد تسهیلات کارگشایی و خودکفایی پرداخت‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این خصوص پنج میلیارد و 146 میلیون و 500 هزار تومان است. 
نادری با بیان اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان تحـت حـمایت برای مصـارفی چـون پرداخت هزینه‌های درمـانی، تحـصیلی و معـیشتی سبب حفظ عزت‌نفس و افزایش امنیت روانی آنان شـده است، تصریح کرد: از محل اعتبارات این صندوق در سال جاری 946مورد تسهیلات کارگشایی بااعتبار چهار میلیارد و 194 میلیون و 500 هزار تومان به مددجویان پرداخت‌شده است. 
وی به پرداخت 952 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال و خودکفایی اشاره و بیان کرد: این تسهیلات به 69 نفر از مددجویان اعطاء شد. 
نادری گفت:  کمک‌های مردمی و سرمایه‌گذاری خیران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در رفع فقر و محرومیت از استان و یاری نیازمندان بسیار تأثیرگذار است وی اظهار داشت: از دستگاه‌های مختلف و مردم خیر هم استانی دعوت می‌کنیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق یاریگر نیازمندان این نهاد باشند. 


تاریخ انتشار : 30 تیر 1398 13:03» اخبار مرتبط:

 • ایجاد ۲۳۷۰ فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان استان
 • پرداخت ۱۴ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان ​از صندوق امداد ولایت
 • مدیرکل کمیته امداد گفت : کهگیلویه و بویراحمدی‌ها ۱,۳ میلیاردتومان صدقه پردا ...
 • پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویرا ...
 • "پرداخت 540 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد شهرستان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس