مشروح اخبار
 » پانزدهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان با موضوع«دانش آموز امروز،کارافرین فردا»در دهدشت برگزار می شود/پوستر

پانزدهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با موضوع دانش آموز امروز کارآفرین فردا در دهدشت برگزار می شود


به گزارش راک نیوز،همزمان با هفته مهارت پانزدهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان با عنوان: "دانش آموز امروز کارآفرین فردا  پنج شنبه مورخ 98/05 /03 در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد واحد دهدشت با حضور آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تیمهای برگزار می شود.
نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان عنوان کرد: مهمترین چالش استان علیرغم همه پتانسیلها، بیکاری، و بیکاری زمینه ساز اعم آسیبهای اجتماعی شده است، لذا ضرورت امروز جهاد است از نوع جهاد اقتصادی و این نیاز به استمرار و مداومت در در برنامه های توانمندسازی نسلهای پایه دارد. 
سید فرزاد نجات نیا افزود: پایش و سطح بندی منهای ۱۸ سال (زیر هجده سال) در دستور کار انجمن قراد دارد و در همین راستا یک تیم کسب و کار از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، یک تیم اجرایی از اصفهان و رونمایی یک پلتفرم و زیست بوم کارآفرینی متناسب با شرایط بومی و محلی از طرف کمیته استارتاپی انجمن تدارک دیده شده است.

 انجمن هم اندیشی فرهیختگان؛ پانزدهمین نشست هم اندیشی فرهیختگان با عنوان: *"دانش آموز امروز کارآفرین فردا"* گامی بسوی دانشگاه نسل سوم و چهارم متناسب با نقشه جامع علمی کشور است.
این فعال فرهنگی در ادامه یادآور شد: ضمت تجلیل از جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان برتر، هدایت و مشاوره تحصیلی دانش آموزان سال آخری همزمان با نشست هم اندیشی در قالب کارگاه با حضور رتبه های تک رقمی سال ۹۷ برگزار خواهد شد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09356939859 و 09171484955 تماس حاصل فرمایید.
گفتنی است؛ انجمن هم اندیشی فرهیختگان در راستای اعتلای علمی، اجتماعی، فرهنگی و... کشور از سال۱۳۹۳ با مشارکت حداکثری نخبگان و فرهیختگان فعالیت می کند.


تاریخ انتشار : 1 مرداد 1398 22:45» اخبار مرتبط:

 • انجمن هم اندیشی فرهیختگان برگزار میکند؛سیزدهمین نشست و "همایش روز دانشجو ...
 • دستیار ویژه وزیر ارتباطات خبرداد: نخستین دوره مسابقات ملي فنآوري و هوافضاي ...
 • وزیر ارتباطات و فناوری عضو افتخاری انجمن هم اندیشی فرهیختگان کهگیلویه و بوی ...
 • هشتمین نشست هم اندیشی فرهيختگان و دانشجویان استان باحضور حضرت آیت الله ملک ...
 • دومین همایش آشنایی با رشته های دانشگاهی و معرفی دانشگاه های ایران با حضور ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس