مشروح اخبار
 » نجات ۳ جوان غرق شده توسط نیروهای مردمی و اورژانس در کهگیلویه و بویر احمد

خبر غرق شدگی در استان که همیشه بوی تاسف وتاثر را بهمراه داشت این بار با نجات یافتن ۳غرق شده  رنگ دیگری بخود گرفت.


نجات حتمی جان جوان ۲۶ ساله غرق شدگی توسط پرسنل اورژانس پاتاوه
سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با اقدام سریع و به موقع اورژانس جاده ای پاتاوه بر بالین جوان غرق شده در رودخانه بشار او را از مرگ حتمی نجات دادند.
 به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد وبه نقل از  روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ محسن جلیل با بیان اینکه این حادثه امروز جمعه ۴ مرداد ماه ۹۸ راس ساعت ۱۶ و ۱۴ دقیقه به مرکز دیسپچ یاسوج گزارش شد افزود: با اقدام سریع و به موقع اورژانس پاتاوه آقایان حیدرزاده و تیماس این جوان ۲۶ ساله از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
سرپرست ۱۱۵اورژانس استان با بیان اینکه اورژانس جاده ای پاتاوه ۴ دقیقه بعداز اعلام خبر بر بالین غرق شده حضور یافتند افزود: در زمان حضور تکنسینها بر بالین غرق شده وضعیت عمومی خوب نداشت و دچار کاهش سطح هوشیاری پایین بود .
وی نیز تصریح کرد: اقدامات سریع پزشکی از جمله باز کردن راه هوایی (ایروی) اکسیژن درمانی برای غرق شدگی صورت گرفت و در مسیر راه با وضعیت رو به بهبود بیمار به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.
محسن جلیل با اشاره به اینکه این جوان ۲۶ ساله قبل از رسیدن اورژانس توسط مردم از آب بیرون کشیده شده بود ادامه داد: خدا را را شکر با اقدامات سریع و پزشکی پرسنل اورژانس پاتاوه این جوان ۲۶ ساله از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
بنا به اطلاعات کسب شده در مجموع ۳ نفر در آب غرق شده بودند که دونفر دیگه توسط مردم به درمانگاه پاتاوه انتقال و توسط دوآمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند


تاریخ انتشار : 4 مرداد 1398 20:12» اخبار مرتبط:

 • غرق شدگی یک نفر را در کهگیلویه و بویراحمد به کام مرگ کشاند/جزییات
 • ۵کشته و زخمی در دو تصادف در کهگیلویه و بویر احمد
 • نجات نوزاد ۱۲ روزه از مرگ حتمی توسط تکنسین‌های اورژانس۱۱۵ مادوان
 •  نحات جان غرق شده توسط بالگرد اورژانس یاسوج
 • نجات جان دو خانم باردار در دهدشت و دیشموک توسط اورژانس هوایی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس