مشروح اخبار
 » تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در تهران اردو زد+جزئیات

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت:تيم فوتبال نفت و گاز گچساران، اردوي آمادگي خود را از امروز در تهران برپا كرد.به گزارش راک نیوز؛ یوسف نادریان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت تیم نفت و گاز گچساران با گذشت دو هفته از آغاز تمرینات خوب است گفت: اردوی آماده‌سازی تیم نفت و گاز گچساران در تهران به مدت 8 روز برگزار می شود.

وی افزود: در اردوی تهران چند بازی تدارکاتی انجام خواهد شد .

نادریان در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون با برخی از بازیکنان بومی و تقویتی به توافق رسیده و قرارداد خود را با باشگاه نهایی کرده اند اظهار داشت: در تلاش هستیم در اردو تهران قرارداد سایر بازیکنان مورد نیز به مرحله نهایی برسد.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در خصوص وضعیت بودجه تیم نیز عنوان کرد: بودجه نسبتا خوبی برای ورزش نفت و گاز گچساران در این فصل اختصاص یافته اما متاسفانه بخش عمده ای از این بودجه صرف بدهی های سال گذشته و مطالبات برخی بازیکنان سال های قبل تر شده و این مسئله دست باشگاه را برای هزینه های بیشتر بسته است.

به گفته وی، وضعیت زمین چمن شماره یک استادیوم شهدای نفت برای شروع مسابقات چندان مطلوب نیست و طبق صحبت هایی که شده مسئولان ورزش و بخش فضای سبزنفت و گاز گچساران در تلاش برای بهبود شرایط زمین برای آغاز مسابقات هستند.

نادریان در پایان از همه هواداران ، مردم و مسئولان شهرستان درخواست برای حمایت همه جانبه از تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به کمک مسئولان نفت بیایند تا یک تیم خوب به عنوان نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد را راهی لیگ دسته اول فوتبال نمایند.

برای اطلاع از اخبار متنوع ورزشی انتشار یافته در شبانه روز با کانال ورزشی راک نیوز در تلگرام به نشانیRAAKNEWS@همراه شوید. 

 تاریخ انتشار : 11 مرداد 1398 18:37» اخبار مرتبط:

 • اردوی آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در شیراز آغاز شد+جزییات
 • مراحل آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مطلوب است
 • جلسه تمرینی نفت و گاز گچساران برگزار شد
 • رئیس امورورزش نفت و گاز گچساران خبرداد:تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ...
 • سرمربی جدیدتیم فوتبال نفت و گاز گچساران منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس