مشروح اخبار


» هرگز به جنگل جیغ مشهد نروید

راک نیوز- در هر جای دنیا اگر افراد قصد تفریح کردن داشته باشند بی شک جنگل و یا پارک را برای گذراندن اوقات فراغت خود در کنار خانواده بر می گزینند و در دل طبیعت به تفریح می پردازند، اما به یاد داشته باشید که تفریح در بعضی اماکن نه تنها به خوشگذرانی ختم نمی شود بلکه ممکن است ترس و وحشت به جانتان بیاندازد. تصور کنید در جنگل نشسته اید و با دوستان در حال گذران وقت هستید، هوا رو به تاریکی می رود و آرام آرام صداهایی خوف بر انگیز به گوش شما می رسد و ترس شما را بر می انگیزد.

جنگل جیغ واقع شده در روستای سر برج مشهد مکانی از این دست اماکن وحشتناک است که هر کسی جرات رفتن به آن جا را ندارد و اغلب کسانی که قصد رفتن به این جنگل را دارند در میان راه پشیمان شده و راه رفته را باز می گردند اما اگر به هیجان علاقه دارید و عزمتان را جزم کرده اید تا از جنگل جیغ دیدن کنید می توانید با استفاده از تور مشهد به این شهر رفته و خود را به روستای سر برج برسانید.

این جنگل از لحاظ بصری منظره ای بسیار زیباست اما در عین زیبایی با تاریک شدن هوا صداهایی شبیه به جیغ یک زن به گوش می رسد که باعث وحشتناک شدن آن می شود. به گفته برخی از روستاییان این جنگل نفرین شده است و در تاریکی شب اجنه و ارواح در آن رفت و آمد می کنند. برخی دیگر نیز عقیده دارند با وزش باد در جنگل جیغ و تکان خوردن شاخ و برگ درختان این صدا به وجود می آید اما صدای شنیده شده از این جنگل هیچ شباهتی به صدای باد و شاخ و برگ ها ندارد. بهتر است نگران نباشید و ترس به خود راه ندهید چرا که در سال های پیش کارشناسانی در این جنگل به تحقیق و بررسی پرداختند و متوجه شدند که صداهای شنیده شده در جنگل جیغ تنها متعلق به نوعی از جیر جیرک می باشد که در شب هنگام در تنه درختان پنهان شده و به صورت گروهی شروع به تولید صدا می کنند. دلیل علمی این اصوات همین است و چیزی به غیر از این نیست.

برای افراد علاقه مند به این اماکن خوفناک یک پیشنهاد دیگر نیز داریم، دره ارواح واقع شده در جزیره قشم یکی دیگر از اماکن ترسناک کشور است که می تواند شما را به هیجان وا دارد، اگر می خواهید به قشم سفر کنید می توانید تور قشم را برگزینید و به جنوب کشور بروید، از تور لحظه آخری کیش نیز می توانید استفاده کنید و یکباره از تمامی جاذبه های جزیره های ایران دیدن کنید و لذت ببرید. تور داخلیتاریخ انتشار : 20 مرداد 1398 18:48» اخبار مرتبط:

 • یکهزار و 500 هکتار جنگل دست کاشت در گچساران وجود دارد
 • کاهش 60 درصدی سطح آتش سوزی های مراتع و جنگل های گچساران
 • بی‌احتیاطی گردشگران عامل آتش‌سوزی‌های اخیر در جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد
 • 100 هکتار از جنگل‌هاي ممسنی فارس در چنگ آتش !
 • جنگل گچساران زغال مي‌شود/گاز نداریم درخت قطع می‌کنیم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام