مشروح اخبار
 » ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر: اعتبار و جایگاه گمرک بوشهر را احیاء خواهیم کرد

بهروز قره بیگی ناظر گمرکات استان بوشهر و مدیرکل دومین  گمرک تجاری ایران  در مراسم معارفه سرپرست معاونت هماهنگی و نظارت حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر از تلاش ویژه برای رونق بیش از پیش گمرک و تجارت استان خبر داد و گفت: اعتبار و جایگاه گمرک بوشهر را احیاء خواهیم کرد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی راک نیوز از بوشهر؛ بهروز قره بیگی در مراسم معارفه سرپرست معاونت هماهنگی و نظارت حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر اظهار داشت: امیدواریم با همکاری مسئولین امر، همیاری و تلاش دستگاه‌های همکار و تجار و بازرگانان  بستر بهتری را برای توسعه اقتصادی و رونق بیش از پیش گمرک و تجارت استان را در سایه آرامش و امنیت بهتر فراهم کنیم.

ناظرگمرکات استان بوشهر اضافه کرد: رعایت حقوق شهروندی و صیانت از حقوق مردم در کنار رعایت حقوق دولت و ماموریتهای متعددی که در قانون به گمرک محول شده است موجب شده حساسیت فعالیت و کار در گمرک بیش از سایر دستگاه‌های اجرایی باشد.

قره‌بیگی به ایجاد معاونت جدید هماهنگی و نظارت در گمرکات کشور  اشاره کرد و گفت: پس از بازنگری و بازبینی صورت گرفته در چارت سازمانی گمرک ایران باتوجه خلاء های موجود و اهمیت و حساسیتی که این معاونت در سطح حوزه نظارت گمرکات داشت خوشبختانه شاهد احیاء این معاونت در سطح گمرک هستیم.

مدیرکل دومین  گمرک تجاری ایران افزود: هرچند در گذشته سعی می شد در نبود این معاونت فعالیت‌های این حوزه در ستاد نظارت و سایر معاونت ها با فعالیت مضاعف دنبال شود اما خلاء نبود یک معاونت متمرکز در این حوزه به لحاظ گستردگی حوزه فعالیت قابل لمس بود که امیدواریم با ایجاد این معاونت مشکلات این حوزه مرتفع و اقدامات بهتری در راستای اجرا و نظارت بهتر و  تسهیل فرآیندهای گمرکی و ارائه خدمات مطلوب‌تر صورت گیرد.

 تاریخ انتشار : 21 مرداد 1398 10:07» اخبار مرتبط:

 • معاونت حقوقی و قضایی گمرکات استان بوشهر به یک ممسنی تبار رسید
 • ناظر گمرکات استان بوشهر تغییر کرد +بیوگرافی گزینه جایگزین
 • تغییرات در بزرگ ترین گمرک تجاری ایران + جزئیات
 • سپرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر منصوب شد+عکس
 • معاونت مسافری گمرک بوشهر منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس