مشروح اخبار
 » ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استانهای فارس و کهگیلویه وبویراحمد با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد

امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی ارشد نظامی استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با حسین کلانتری دیدار کرد.امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی ارشد نظامی استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد با حسین کلانتری دیدار کرد.


به گزارش راک نیوز "حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار اظهار داشت: آماده هر نوع همکاری برای کمک به ارتش هستیم‌.

وی عنوان کرد: موقعیت توپوگرافی استان محلی مناسب برای آموزش تکاوران و آموزش نیروهای رزمی ارتش است.

استاندار با اشاره به اینکه این استان بیش از یک هزار و ۸۸۰ شهید والامقام به نظام و انقلاب اسلامی تقدیم کرد، افزود: از این تعداد ۲۶۶ شهید ارتشی بودند.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به نسبت جمعیت بیشترین شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرد و امروز ما باید خود را مدیون این مردم بدانیم و با تمام توان در راه خدمت صادقانه گام برداریم.

کلانتری با تاکید بر اینکه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به سلحشوری و دفاع از نظام و ارزش ها شهره هستند، عنوان کرد: ارتش در دوران جنگ در کنار سایر نیروهای نظامی از جمله بسیج، سپاه و نیروهای مردمی با تمام قوا و قدرت از ارزش ها و مرزهای کشور دفاع کردند.

کلانتری افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از فرزندان این استان در ارتش مشغول خدمت هستند،راه اندازی کانون بازنشستگان و توجه به این قشر خدوم ضروری است و آماده هر نوع همکاری برای راه اندازی این کانون و حمایت از فرزندان شایسته ارتش در استان است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پایان امنیت و آسایش همه جانبه امروز در ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگری و جانفشانی فرزندان غیوری دانست که با تمام وجود و توان از مرزهای جغرافیایی،دینی و اعتقادی دفاع می کنند و باید شکرگزار این نعمت امنیت بود.

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1398 17:51» اخبار مرتبط:

 • در سومین سفر شهرستانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به بهمئی رخ داد چراغ س ...
 • فرمانده جدید ارشد نظامی آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد منصوب ش ...
 • دومین یادواره 210 شهید ارتش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با خانواده‌های شهیدان قدمی و حسن زاده ...
 • حضور فرمانده تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دهستان راک+ ع ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس