مشروح اخبار
 » فرماندار کهگیلویه:خبرنگاران هر جا دیدند پروژه تکراری و بی هدفی که برای مردم سود ندارد در حال اجرا است اعلام کنند ما تعطیل می کنیم

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه برای توسعه شهرستان باید نگاه تحقیرآمیز و سیاهنمایی از شهرستان زدوده شود رسالت خبرنگاران در امیدآفرینی و تغییر نگاه به شهرستان را مؤثر دانست.به گزارش راک نیوز "، علیرضا اتابک امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران در سالن اتاق اصناف دهدشت اظهار داشت: شهرستان کهگیلویه از گذشته برچسب محرومیت به خود گرفته که سزاوار نیست.

فرماندار کهگیلویه تغییر نگاه از کهگیلویه را نیازمند کمک رسانه‌ها دانست و گفت: این شهرستان نخبگانی دارد سزاوار این نیست که از محرومیت و رنج و بدبختی مردمش سخن گوییم.

وی تصریح کرد: رسالتی که ما داریم این است که نگاه‌های تحقیرآمیز و نگاه‌های نامهربانانه به کهگیلویه را تغییر دهیم.

اتابک گفت: اولین قدم این است که از سیاه‌نمایی در حق کهگیلویه بپرهیزیم و باید این نگاه در کهگیلویه تغییر کند.

اتابک از اصحاب رسانه به خط مقدم‌ مبارزه با نگاه محرومیت و نتوانستن در کهگیلویه نام برد و گفت: رسانه باید این امید را در جامعه تزریق کند که کهگیلویه می‌تواند تغییر کند.

وی در ادامه گفت: شهرستان کهگیلویه دارای توانمندی‌های زیادی است شهر تاریخی بلادشاپور دارای تاریخ و تمدن کهنی است که باید به آن ببالیم و شهیدان و سرداران بزرگی داریم که باید بعنوان الگو به آنها ببالیم جاذبه‌های گردشگری بکر که تاکنون مورد توجه قرار نگرفتند.

اتابک گفت: ایستایی برای مردم ایجاد کنیم تا در کمال آرامش مانند گذشته حرف‌هایی در خطه جنوب داشته باشند.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: دولت کارهای خوبی انجام داده پروژه‌های بزرگی وجود دارد که اگر پیگیری و دنبال شوند شهرستان از بن‌بست و تنگنا رها خواهد شد.

وی با بیان اینکه رسالت خبرنگاران سنگین است ادامه داد:  در یک خبر چند سطری رسالت نهفته نیست بلکه صاحبان فکر و اندیشه باید بیداری و فرهنگ سازی ایجاد کنید جوانان پرسشگر و مطالبه‌گر تولید کنید.

اتابک با تاکید بر گام برداشتن رسانه در جهت ارتقای شهرستان اظهار داشت: دنبال تعییر نگاه نامهربانانه به کهگیلویه هستیم  البته برای این کار لازم است سیستم اداری هم پای کار بیاید.
 
وی به ضعف‌های سیستم اداری اشاره کرد و گفت: نگاه روزمرگی و فرتوتی از دستگاه‌ها رخت بربندد که برای همه این فرایندها برنامه لازم است.

اتابک با بیان اینکه آبرسانی پایدار چهار شهر یک چشم انداز ۴۰۰ ساله را تضمین می‌کند، افزود:آبرسانی به دشت‌ها باید در مدار قرار گیرد راه‌های ارتباطی باید تعریف شده در تراز راه‌های کشوری باشند و عمران، توسعه و مبلمان شهری در حق مردم باشد.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه پروژه‌ها باید برای مردم خروجی مثبت داشته باشد، گفت: خبرنگاران هر جا دیدند پروژه تکراری و بی هدفی که برای مردم سود ندارد در حال اجرا است اعلام کنند ما تعطیل می کنیم.

وی بر ضرورت اطلاع‌رسانی خدمات نظام و دولت تأکید کرد و افزود: دولت هزینه می‌کند چرا مدیر نباید اطلاع‌رسانی کند؟خدمات نطام باید به مردم گفته شود.

در پایان این مراسم از 30 خبرنگار خبرگزاری‌ها و سایت‌های شهرستان تجلیل به عمل آمد./فارستاریخ انتشار : 22 مرداد 1398 14:06» اخبار مرتبط:

 • فرماندار جدید شهرستان کهگیلویه: با نیت خالص آمدم و فرمانداری به جایگاه واقع ...
 • فرماندار کهگیلویه از افتتاح و کلنگ زنی 43پروژه عمرانی و اقتصادی در کهگیلویه ...
 • نگاه ویژه دولت به شهرستان‌های کمترتوسعه یافته است
 • معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:تغییر مدیران غیرهمسو با دولت/مدی ...
 • فرماندارکهگیلویه : در زمینه تغییر مدیران سیاسی عمل می‌کنیم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس