مشروح اخبار
 » درخشش اسکیت بازان نونهال کهگیلویه وبو یراحمد در مسابقات کشوری

اسکیت بازان نونهال پسر و دختر کهگیلویه و بویراحمدی در مسابقات کشوری موفق به کسب رتبه های برتر شدند.


 
به گزارش راک نیوز ، در این دوره مسابقه بزرگ رولربلید آزاد ایران که با حضور ورزشکاران اسکیت باز نونهال از همه استانهای کشور در رده های سنی ۵تا ۱۰ سال در هایپر اسکیت تهران برگرزار شد، اسکیت بازان نونهال از شهر یاسوج توانستند رتیه های اول، دوم وچهارم را به خود اختصاص دهند.
در این مسابقات خانم بهار حسینی از یاسوج در رده سنی۶ سال مقاوم اول اسکیت سرعت به صورت تایم تریل را در زمان ۱۶ ثانیه از آن خود کرد و ماهان هدایت زاده در رده سنی ۶سال نیز مقام دوم را به صورت تایم تریل ۱۶ثانیه کسب کرد. همچنین طاها سادات در رده سنی ۹ سال موفق به کسب رتبه چهارم شد.
 سام آریانفر از مربیان بنام استان با گلایه از کمبود امکانات اولیه در این رشته به خبرنگاران گفت:اسکیت، ورزشی هیجانی و نشاط آور است و به راحتی می توان آن را دید و در بین خانواده ها، در دانشگاها و مدارس آن را نهادینه کرد.آریانفر افزود: این ورزش نسبت به سایر رشته ها ی ورزشی هزینه بر نیست و با حمایت از این رشته ورزشی می‌توان موفقیتهای خوبی را بدست آورد .
وی با اشاره به این که نونهالان استان با کمترین امکانات اولیه، موفق به کسب رتبه های برتر شدند گفت: اسکیت، رشته  پرطرفدار جوانان و خانواده هاست و بانوان نونهال هم موفقیت های چشمگیری در این ورزش کسب کردند که قطعا با استعدادهای درخشانی که در استان وجود دارد و با برنامه ریزی و نگاه ویژه مسئولان و هیات اسکیت استان میتوان موفقیت های چشمگیری را در این رشته بدست آورد.
آریانفر تصریح کرد: با توجه به علاقه زیادی  که از شاگردانم در این رشته می بینم و وقت و زحمات زیادی که خودم صرف اعتلای این رشته در استان نمودم ، امیدوارم با حمایت مسئولان و دلگرمی آنان، بزودی شاهد افتخارات در سطح ملی و فراملی باشیم.
سام آریانفر  با اشاره به وضعیت اسکیت استان و امکانات محدود این رشته گفت: امیدوار است در آینده نزدیک زیرساختهای این رشته ورزشی، مثل سالن اختصاصی اسکیت در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.
 


تاریخ انتشار : 27 مرداد 1398 11:02» اخبار مرتبط:

 • رییس هیئت اسکیت کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد.
 • نتايج مسابقات اسکيت سرعت قهرماني کشور درشیراز
 • مسابقات اسکیت قهرمانی کشوردر جهرم برگزارنمی شود
 • وزیری در سنندج کاندید مجلس نهم شد
 • کهگیلویه وبویراحمد پتانسیل مطرح شدن در اسکیت کشور را دارد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس