مشروح اخبار
 » پروانه نیک مرام، رئیس هیأت اندیشه‌ورز بسیج کارگران و کارخانجات کهگیلویه و بویراحمد شد/

 صبح امروز با حضور سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار بویراحمد، مدیرکل سیاسی استاندار، مدیرعامل شرکت نفت استان، مدیرکل تأمین اجتماعی، مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان و جمع دیگری از مسئولان استانی و شهرستانی، پروانه نیک مرام به عنوان رئیس هیأت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند.


به گزارش راک نیوز از یاسوج،  در این مراسم، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد  با بیان اینکه  یک دست صدا ندارد، اظهار کرد: اگر برای رفع مشکلات و گرفتاری‌های حوزه کارگران، کارفرمایان و واحدهای تولیدی با تعامل کنار هم باشیم، می توانیم کار موثری انجام دهیم.
پروانه نیک‌مرام گفت: در این مدت تلاش کردیم که مشکلات حوزه کارگران و کارفرمایان به حداقل برسد که الحمدالله اینگونه هم شده است و الان کمترین مشکلات را در این رابطه داریم و کمتر شاهد تجمع کارگران را در جلوی دستگاه‌های سیاسی استان هستیم.
 در ادامه، سردار خرمدل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد  به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اشاره کرد و اظهار داشت: صنعتگران، همانند رزمنده جنگ اقتصادی هستند که باید با آنها خیلی خوب برخورد کرد؛ اما متأسفانه الان ما با آنها بد برخورد می‌کنیم.
وی تصریح کرد: در شرایط  تحریم و شرایط اقتصادی بد موجود، فردی در دشتروم می‌خواهد گاوداری خود را به گوسفند پروری تبدیل کنند و  یک سال است تلاش می‌کند که کلمه گاو را به گوسفند تغییر دهد؛ اما هنوز به نتیجه نرسیده است و همچنان می‌دود.
سردار خرمدل گفت: ما در یک جنگ تما عیار اقتصادی هستیم، دشمن کشتی نفتی ما را متوقف می‌کند و بدترین تحریم‌ها را علیه ما اعمال کرده است؛  اما ما چه کار می‌کنیم. وی یادآور شد: سرمایه گذار و صنعتگران ما در چنان شرایط بدی هستند که اکثرا به دنبال این هستند که کارخانه و واحدهای تولیدی خودشان را بفروشند و از استان کهگیلویه و بویراحمد بروند. 
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اهمیت اشتغالزایی گفت:  به دلیل کم کاری ها و عدم همکاری و تعامل، صاحب یک واحد تولیدی که 75 کارگر دارد؛متأسفانه مجبور می شود که واحد تولیدی خود را تعطیل کنند و این تعداد کارگر را بیکار کند.
سردار خرمدل با بیان اینکه ظرفیت و بستر لازم باید فراهم باشد، اظهار داشت: برای پیشبرد امور نیاز به همت جمعی مسئولان است.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بازدیدش از گلخانه‌های استان، بیان کرد: جای تأسف است که گل در گلخانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد تولید شود و بعد آن را به تهران بفرستند تا به سایر استان‌ها ارسال شود. وی افزود:  این درحالی است که از آن طرف گلخانه دار هم در مشکلاتش غوطه ور شود؛ اما  با اندیشه ورزی و عزم جدی این مشکلات را میتوان مرتفع کرد.
سردار خرمدل گریزی به بکارگیری نیروهای بدون ضابطه و فله‌ای در بیمارستان شهید جلیل زد و یادآور شد: حدود 400 نفر بدون ضابطه در بیمارستان شهید جلیل به کار گرفته‌ شده اند و یک سال است بدون بیمه و حقوق کار می‌کنند که اکنون به معضلی جدی تبدیل شده است. وی تصریح کرد:  به جای دست روی دست گذاشتن و منتظر ماندن که  کسی بیاید و  این مشکل را برطرف کند،  باید هر چه زودتر اقدامی صورت گیرد.
 


تاریخ انتشار : 31 مرداد 1398 15:53» اخبار مرتبط:

 • نمی توانیم شعار همدلی و همزبانی بدهیم اما جور دیگری عمل کنیم
 • فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:رسانه‌ها قبل از هر چیز آبروی مردم را د ...
 • فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در کهگیلویه و بویراحمد است
 • معاون سیاسی استانداری کهگیلویه وبویراحمد: کارگران و سرمایه‌ گذاران باید راب ...
 • دبیر اجرایی خانه کارگر خبرداد:قطع انگشت و اخراج از کار دستمزد کارگر کهگیلوی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس