مشروح اخبار


» افتتاح ۱۰ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولتمدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد  از افتتاح ۱۰ پروژه این اداره کل در هفته دولت خبر داد.


 به گزارش خبرنگار راک نیوز از یاسوج، محمدحسین نصیری راد گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان در راستای رسالت خود از فروردین امسال تا پایان مرداد اقداماتی زیادی از جمله تعمیر مسیر یاسوج_ سپیدان که در اثر رانش دچار انسداد شده بود و اصلاح نقاط حادثه خیز کم هزینه زود بازده به تعداد ۸۵ عدد را انجام داده است. وی، اصلاح نقاط حادثه خیزپر هزینه دیر بازده به تعداد ۵ نقطه و تنقیه ابنیه فنی و کانالهای کناری، ارتقا روشنای، ایمن سازی نقاط پرتگاهی به وسیله خاکریزی و نصب گاردیل و نبوجرسی و نصب حفاظ میانی به وسیله نیوجرسی را از دیگر اقدامات انجام شده برشمرد و اظهار داشت: لکه گیری نقطه ای، بهسازی بعضی از محورها و روکش محورهای روستایی فرعی و اصلی و ترمیم راههای آسیب دیده، تجدید خط کشی، نصب علائم اخطار انتظامی وغیره نیز توسط این اداره کل در سطح استان انجام شده است.
 نصیری راد یادآور شد: بازگشایی بیش از ۲۵۰ روستا که دراثر سیل فروردین دچار انسداد شده بودند با مبلغ ۲۸ میلیارد تومان است از دیگر پروژه های اجرا شده است. وی افزود: از این مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال مربوط به تکمیل پروژه های لکه گیری و روکش آسفالت در استان است که تاکنون ۱۰ پروژه به میزان ۵۲ کیلومتر اجرایی شده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لکه گیری و روکش گچساران_ بهبهان و بهسازی و آسفالت امامزاده اسماعیل گچساران، بیان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت یاسوج_ سپیدار_ دهدشت و آسفالت سه راهی تنگ پیرزال به سه راهی طولیان انجام شده است.نصیری راد در ادامه به تشریح پروژه هایی که در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید به شرح ذیل پرداخت:
_روکش آسفالت گچساران_بهبهان به طول۴ km
_ بهسازی وآسفالت راه روستایی امام زاده اسماعیل گچساران به طول2km
_ روکش آسفالت راه روستایی بیدک تلخاب باشت به طول 4km
_ روکش آسفالت راه تنگ پیرزال به سه راهی طولیان به طول6km
_روکش آسفالت سوق_ چنگلوابه طول۵km
_ روکش آسفالت راه روستایی امام زاده سیدمحمیدبه طول5km
_روکش راه روستایی گراب_آبمورد لوداب به طول5km
_ روکش یاسوج_ اقلید به طول4km
_روکش آسفالت  بهرام بیگی به طول 3km
   لازم به ذکر است مبلغ هزینه شده جهت تکمیل این پروژه ها۱۲۰میلیاردریال است‌.


تاریخ انتشار : 2 شهریور 1398 11:42» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: ۴ پروژه لکه ...
 • طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده باشت به چرام 60 درصد پیشرفت کاری دارد
 • 233میلیارد ریال اعتبار در دولت یازدهم برای توسعه و بهسازی جاده های ارتباطی ...
 • "شش طرح بهبود راه های ارتباطی در باشت در حال اجراست"
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود