مشروح اخبار
 » اخبار ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تلاش های هیات ها و باشگاههای ورزشی استان گفت : توجه به باشگاه‌های هیات های ورزشی باید در اولویت برنامه های هیات باشد و هیات هاو باشگاه‌ها راس و خط مقدم ورزش استان هستند.به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تلاش های هیات ها و باشگاههای ورزشی استان گفت : توجه به باشگاه‌های هیات های ورزشی باید در اولویت برنامه های هیات باشد و هیات هاو باشگاه‌ها راس و خط مقدم ورزش استان هستند.

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات کلیه روسا و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی ، اشاره ای به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر شهامت و فریاد بدون ترس جوانان در مسائل اقتصادی ، تولید ، فرهنگ و سایر داشت و درباره این موضوع افزود : همه ما بعنوان خادمین مردم باید صحبتهای رهبرانقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده و در برابر دشمنانی که از هیچ تلاشی برای ناامیدکردن جوانان دریغ نمی کنند مقابله کنیم.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد : امروزه شبکه های مجازی به آسانی در اختیارجوانان قرار گرفته و بصورت ناعادلانه ذهن و فکر فرزندان ما درباورهای غلط هدف قرار داده است ، به همین خاطر وزارت ورزش و جوانان بعنوان متولی یک دستگاه فرهنگی باید توجه ویژه ای به بیانات رهبری داشته باشد وهمه خدمت گذاران این مجموعه با یک رویکرد اساسی و بازنگری در رفتار و خدمت رسانی به مردم ، خودمان را به روز کرده و از همه ابزارهای مناسب در جهت مقابله با دشمنان قسم خورده انقلاب استفاده نمائیم و این اتفاق نیاز مبرم به تجدید نظر در حوزه فرهنگ دارد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه خط مقدم ورزش ، هیات ها و باشگاه های ورزشی هستند اظهار داشت : در این شرایط سخت ، عاشقان ورزش باید متناسب با شرایط حاکم بر جامعه و کشور در حوزه فرهنگ برنامه ریزی کنند ، زیرا وظیفه متولیان این دستگاه اجرایی ابتدا تلاش در حوزه فنی برای قهرمانی و بالا بردن پرچم ایران می باشد و در ادامه تربیت و پرورش فرزندان مردم است ، به همین خاطر باید شرایطمان به گونه تعریف کرده که معلمان و مربیان خوبی برای نسل جوان باشیم با همین نگاه در ورزش علاوه بر خدمت رسانی ، بدون ترس در جهت توسعه کشور فریاد بزنیم و این موضوع باعث می شود دشمنان نتوانند با یک دلسوزی ظاهری برای جوانان ما تصمیم گیری کرده و آنان را با مشکل مواجهه کنند.

****************************************************************************************************

از هفته ی چهارم دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان کشور تیم نفت و گاز گچساران یکی از دو نماینده هندبال استا ن مقابل حریف اراکی صاحب برتری شد .

از هفته ی چهارم دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال مردان کشور تیم نفت و گاز گچساران یکی از دو نماینده هندبال استا ن مقابل حریف اراکی صاحب برتری شد .
در این دیدار که به میزبانی باشگاه نفت و گاز گچساران در سالن پد خندق شهر گچساران برگزار شد ،تیم هندبال نفت و گاز گچساران با نتیجه 23بر 21 مقابل تیم خیبر اراک صاحب برتری شد.

نتایج کامل بازیهای این هفته به شرح زیر است :
ستارگان دشتستان 21 نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 29
مس کرمان 30 فولاد مبارکه سپاهان اصفهان 29
ذوب آهن اصفهان 24 زغال سنگ طبس 20
نفت و گاز گچساران 23 خیبر اراک 21
زاگرس اسلام آباد غرب 32 سربداران سبزوار 31

بدین ترتیب تا پایان بازیهای این هفته تیمهای نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و مس کرمان مقتدرانه در صدر جدول گروههای الف و ب قرار دارند
.
تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت دیگر نماینده هندبال استان کهگیلویه وبویراحمد که در گروه دوم این رقابتها با تیم های مس کرمان ،فولاد مبارکه اصفهان ،نفت و گاز گچساران و خیبر اراک هم گروه است استراحت داشت .

در پایان هفته ی چهارم این رقابتها در گروه یک تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با 8 امتیاز و در گروه دوم تیم مس کرمان با 6 امیتاز صدرنشین هستند.

 

*********************************************************************************************
خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دوره مربیگری سطح یک بین المللی در یاسوج و برپایی اردوی تیم ملی هوپس پسران در شهر سی سخت با حضور ملی پوشان خبر داد.

خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دوره مربیگری سطح یک بین المللی در یاسوج و برپایی اردوی تیم ملی هوپس پسران در شهر سی سخت با حضور ملی پوشان خبر داد.

پیمان خضوعی ،رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:با حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون تنیس روی میز کشور میز بان دو رویداد مهم ورزشی در این رشته در استان خواهیم بود.

خضوعی ،رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دوره مربیگری سطح یک بین المللی برای اولین بار در شهر یاسوج با حضور بهلولی مدرس اصفهانی فدراسیون تنیس روی میز کشور خبر و افزود:این دوره با حضور مربیان این رشته از سراسر استان در یاسوج برگزار می شود.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد:دوره مربیگری سطح یک تنیس روی میز از 20 الی 24شهریورماه صبح و عصر در محل خانه تنیس روی میزبرگزار می شود.

خضوعی ،از حضور 25نفر از مربیان بانوان و آقایان استان از شهرهای یاسوج ،گچساران ،سی سخت و استانهای فارس ،بوشهر و چهارمحال و بختیاری در این دوره خبر و هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش علمی مربیان ذکر کرد.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از برپایی اردوی تیم ملی هوپس پسران کشور به میزبانی شهر سی سخت خبر و اظهار داشت:این اردو از 25 الی 30شهریورماه برگزار می شود.

پیمان خضوعی ادامه داد:این اردو با حضور 10 بازیکن برتر کشور ،8 بازیکن برتر استان کهگیلویه وبویراحمد ،2مربی فدراسیون و 4مربی استان کهگیلویه وبویراحمد به میزبانی شهر سی سخت برگزار می شود.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از تلاش و همدلی کلیه اعضای هیات استانی و شهرستانی در ارتقای این رشته در استان و کشور تقدیر و از اعزام تیم های استعداد یابی پسران و دختران استان به میزبانی اصفهان خبر و تصریح کرد :تیم های تنیس روی میز نوجوانان پسرو دختراستان به تهران ،جوانان به گرگان و تیم تنیس روی میز مدارس استان به رامسراعزام شدند .

********************************************************************************************

اردوی مشترک بین تیم های تنیس روی میز بانوان یاسوج و شهرستان سپیدان فارس برگزار شد.

در این اردو که به میزبانی هیات تنیس روی میز استان در محل خانه تنیس روی میز یاسوج و با حضور برترین های رده های سنی نونهالان و نوجوانان برگزار شد ،ورزشکاران دو تیم زیر نظر مربیان به مرور تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداختند.

همچنین در این اردو یک دوره مسابقه بین بانوان شرکت کننده برگزار شد که در پایان نیکا نیرومند از تیم یاسوج به مقام نخست رسید ،سحر لهراسبی از یاسوج دوم شد و ثنا افشاری از تیم هیات تنیس روی میز سپیدان مقام سوم ر ا کسب کرد.

اسامی تیم هیات تنیس روی میز دختران سپیدان در این اردو :ثنا افشاری ،دنیا ملک نسب ،صبا افشاری ، صونا رضایی ،حدیث حسنی ،حدیث معینی

مربیان :فاطمه کارگرسرمربی،مریم داد وند و زهرا ملک نسب مربی
اسامی تیم دختران هیات تنیس روی میز یاسوج :
نیکا نیرومند ،زهرا موسوی ،سحر لهراسبی ،ساناز لهراسبی و الهه محمدی
مربیان :هاینه یاری نسب و سحر کریمی

اردوی بعدی بین تیم های دختران یاسوج و سپیدان به میزبانی شهر سپیدان فارس برگزار می شود.

فاطمه کارگر ،سرمربی تیم تنیس روی میز سپیدان فارس ،ضمن تشکر از میزبانی خوب و شایسته هیات تنیس روی میز استان ،هدف از برگزاری این اردو را آشنایی بیشتر ورزشکاران و تبادل نظر مربیان ذکر و افزود: برگزاری این اردو زمینه رشد و ارتقای این رشته در کشور خواهد شد.

کارگر،سرمربی تیم تنیس روی میز سپیدان بر تداوم این اردو ها تاکید کرد.

 

************************************************************************************

،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میزکهگیلویه وبویراحمد از دعوت بازیکن نونهال استان به اردوی تیم ملی برترین های کشور خبر داد.

پیمان خضوعی ، رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان

گفت:اردوی برترین های نونهالان 8 و 9 سال پسر کشور در زنجان برگزار می شود.

خضوعی ،رئیس هیات تنیس روی استان افزود:این اردو از 21 الی 25شهریورماه با حضور 8 نفراز برترین های پسر کشور برگزار می شود.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد از دعوت میعاد خضوعی ،بازیکن ملی پوش استان به این اردو خبر و از حمایت های مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان استان از این رشته تقدیر کرد.

وی همچنین از برگزاری اردوی برترین های دختران به میزبانی کرمانشاه خبر و اظهار داشت :نفرات برتر این اردوها به تیم های ملی نونهالان تنیس روی میز کشور راه خواهندیافت .

 

***********************************************************************************
با حضورمدرسین فدراسیون تکواندو کشور ، آزمون ارتقای کمربند تکواندو در دو بخش بانوان و آقایان در یاسوج برگزار شد.

زهرا هرمزی ،روابط عمومی هیات تکواندو استان با بیان این خبر گفت:این آزمون در دو بخش بانوان و آقایان و کمربندهای آبی به قرمز ،قرمزبه دان یک،قرمز به پوم یک ،پوم 2به دان 1 برگزار شد.

هرمزی ،روابط عمومی هیات تکواندو کهگیلویه وبویراحمد از حضور102 نفر از تکواندو کاران بانوان و 95نفر از تکواندو کاران آقایان از شهرهای گچساران ،باشت ،سوق ،یاسوج ،بهمئی ،دهدشت ،دنا و لنده در این آزمون خبر داد.

آزمون ارتقای کمربند بانوان روز پنج شنبه 14و آزمون آقایان روز جمعه 15شهریورماه در محل خانه ووشو شهر یاسوج برگزار شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بهمراه معاونین و کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان در روز برگزاری آزمون بانوان با حضور در محل برگزاری با مدرسین وممتحین و شرکت کنندگان و اعضای هیات تکواندو استان دیدار و گفتگو کردند.

بهرام محمدی از خوزستان بعنوان مدرس آقایان و فاطمه طهماسبی از فارس بعنوان مدرس بانوان بر این دوره نظارت داشتند.

روح انگیز آزادی ،صفا تقوی زاده ،مهشید کیانی ،شمشیر بزرگ زاده ،محمد مصطفایی ،بهزاد عبدی فر همگی از استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان ممتحین در کنار مدرسین فدراسیون بر کار ورزشکاران این دوره نظارت کردند.

مهدی رشیدی بعنوان مسئول کمیته آزمون هیات تکواندو استان کار برگزاری این دوره را برعهده داشتند.

تاریخ انتشار : 16 شهریور 1398 13:25» اخبار مرتبط:

 • رئیس هیات اسکواش استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد
 • یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور است
 • قضاوت دو داور کهگیلویه وبویراحمد در رقابت های قهرمانی کشور
 • بانوی کهگیلویه و بویراحمدی سرپرست تیم ملی هاکی شد
 • رئیس هیئت پینگ‌پنگ کهگیلویه و بویراحمدمنصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس