مشروح اخبار


» موکب شهدای شهرستان کهگیلویه برای سومین سال پیاپی از زائران اربعین پذیرایی می کندموکب شهدای شهرستان کهگیلویه در کیلومتر 55 جاده دهدشت-بهبهان نرسیده به پلیس راه جنب پمپ بنزین فرزانه واقع شده است.به گزارش راک نیوز،سید خدایار زینی پور مدیر موکب شهدای شهرستان کهگیلویه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت و گفت؛موکب شهدای شهرستان کهگیلویه برای سومین سال پیاپی از زائران اربعین حسینی پذیرایی می کند.

وی افزود؛این موکب در مسیر عبور زائران اربعین حسینی استان‌های خراسان جنوبی، یزد، اصفهان، بندرعباس، بوشهر، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان وبلوچستان، شهرستان‌هایی از استان تهران و کشورهای پاکستان و افغانستان و.. قرار دارد.

زینی پور با تاکید بر اینکه برپایی این موکب یک حرکت مردمی است،گفت؛انتظار می رود که خیران و مردم کمک کنند تا خدمات مطلوبی به زائران اربعین ارائه داده شود.


این مسول عنوان کرد،موکب شهدای شهرستان کهگیلویه هم اکنون در حال آماده سازی هست و از تاریخ 15 مهرماه تا دو روز بعد از اربعین به زائران اربعین حسینی پذیرایی می کند.

مسئول موکب شهدای شهرستان کهگیلویه در ادامه افزود؛این موکب با 50 خادم زن و مرد هر ساله از 300 هزار زائر داخلی و خارجی پذیرایی می کند.


زینی پور تصریح کرد؛مردم عزیز کمک های نقدی خود را می توانند به شماره حساب«۶۲۷۳۸۱۱۱۲۴۷۰۸۵۳۵» واریز نمایند.


سید خدایار زینی پور در پایان با اشاره به نیازمندی های این موکب اشاره کرد و گفت؛ اقلام مورد نیاز این موکب شامل برنج،روغن،قند،نبات،شکر،شربت،گوشت،خرما،حبوبات و ظروف یکبار مصرف می باشد.

به گزارش راک نیوز،موکب شهدای شهرستان کهگیلویه در کیلومتر 55 جاده دهدشت-بهبهان نرسیده به پلیس راه جنب پمپ بنزین فرزانه واقع شده است.

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۹۱۷۵۹۷۹۱۶۹ و ۰۹۱۷۵۹۷۹۱۵۸ تماس حاصل فرمایید.

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1398 14:34» اخبار مرتبط:

 • فراخوان جمع آوری نذورات مردم برای ایجاد موکب شهدای شهرستان کهگیلویه
 • خدمات رسانی به بیش از 200هزار زائر اربعین حسینی توسط موکب پذیرایی هیات رزمن ...
 • ویژه برنامه‌های اربعین حسینی در موکب طریقه الکربلا گچساران برگزار می‌شود+جز ...
 • زائران پاکستانی اربعین حسینی در موکب هیات رزمندگان اسلام شهرستان کهگیلویه پ ...
 • گچساران توقفگاه 60 هزار زائر ایرانی و خارجی اربعین حسینی است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام