مشروح اخبار
 » آنچه در نماز جمعه این هفته کهگیلویه و بویراحمد گذشت؟

در خطبه‌های نماز جمعه 22 شهریور 98 شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد موضوعات مختلفی مطرح شد از جمله بازار استان با سایر نقاط کشور مقایسه شد.


چرام
به گزارش راک نیوز،امام جمعه شهر چرام در خطبه های امروز نماز این شهر به انعکاس مطلوب عزاداری های ماه محرم از شبکه های ملی و استانی ، با تدارک گسترده تمامی عوامل و اجرای ویژه برنامه تقدیر از پوشش عزاداری محرم در شبکه دنا های متعدد اشاره کرد و گفت: عملکرد صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در پخش زنده و ضبط ویژه برنامه های ماه محرم در نقاط مختلف اُستان در حوزه رادیو ، تلویزیون و خبر در گستره استانی و ملی بسیار عالی بود.

حجت الاسلام افشار با اشاره به اینکه، معاونت های سيما، صدا و خبر مركز کهگیلویه و بویراحمد،با برنامه‌ريزي هاي دقيق و گسترده، علاوه بر اختصاص برنامه هاي خود به قیام خونین امام حسین(ع)، به پخش باکیفیت عزاداری ماه محرم پرداختند افزود: تمرکز رسانه ملی و نگاه متمایز به عزاداری این استان مبین این موضوع هست.
*****************************************
گچساران

امام جمعه دوگنبدان در خطبه های امروز نماز این شهر با اشاره به برگزاری مراسم نهضت حسینی عاملی برای وحدت و اقتدار ملت هاباشکوه تاسوعا وعاشورای حسینی در جای جای استان گفت: حضور پرشور مردم در آئین‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان بیانگر عشق و ارادت این مردم به خاندان اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) است.
حجت الاسلام حجازی افزود: مردم با حضور خود در آیین های عزاداری نشان دادند، پیروان مکتب حسینیم و اوج عزتمان این است که در سایه ولایت باشیم.
وی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص عاشورا ادامه داد: فداکاری، دین داری، شجاعت، قیام، محبت وعشق از درسها و ایجاد حکومت اسلامی در ایران از برکات و پیامدهای عاشورا است.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی افزود: نهضت حسینی به عاملی برای وحدت، عزت و اقتدار ملت‌های مسلمان مبدل شده است.

***************************************
لنده
خطیب جمعه لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهرگفت: دستگاه قضا به بی حرمتی به ساحت مقدس امام حسین(ع) و هتاکان به عقاید مردم ورود قاطعانه داشته باشد و با چنین مواردی برخورد کند که بی شک نقشه دشمنان است.مکتب عاشورا ظرفیتی مناسب برای مقابله با دشمنان اسلام
حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام حسین(ع) را شاخصی مهم در سبک زندگی همه جهانیان عنوان کرد و افزود: ظرفیت و مکتب عاشورا باعث شده است تا آزادی خواهان و عدالت خواهان حول محور این خورشید بچرخند و استفاده محور مقاومت نیز از این فرهنگ برای خنثی کردن توطئه های دشمنان تاثیرگذار بوده است.
محمودی اصل با بیان اینکه دشمنان با راه اندازی جنگ های نیابتی و به جان هم انداختن مسلمانان به دنبال تضعیف دولت های اسلامی ادامه داد: آنها در پی برهم زدن اتحاد میان این کشور ها و ایران هستند.
امام جمعه شهر لنده گفت: تحمل تنگناهای اقتصادی، مقابله با استکبار و ایثار و فداکاری از درسهای عاشورا است و با وجود همه مشکلات مالی باید برای استمرار این مکتب هزینه کرد.
وی در ادامه اضافه کرد: مقاومت در برابر دشمنان با صبر انقلابی و مقاومت باعث شده است تا صبر ما دو چندان شود ولی لازم است مسئولان نیز به فکر رفع مشکلات مردم باشند چرا که یکی از محورهای مهم عاشورا حرکت پشت سر رهبری و ولایتی بودن است.
محمودی اصل فضای مجازی را از حربه های دشمنان برای ضربه زدن به جامعه عنوان کرد و افزود: امروز دشمن در فضای بی در و پیکر مجازی و وعده های رنگین و دروغین به دنبال قداست زدایی از ولایت فقیه است تا مردم را در مقابل رهبری قرار دهد.
محمودی اصل گفت:حضور شایسته مردم در برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع)و همکاری خوب ادارات و نهادها، اصحاب رسانه و صداوسیما در جهت تعالی و معرفی فرهنگ حسینی باید قدردانی کرد.
************************
کبگیان

مشکل بازار یاسوج از کاسبان نیست از مسؤولان بی‌خیال است
امام جمعه کبگیان گفت: مشکل بازار یاسوج از کاسبان نیست بلکه از بی‌مسئولیتی در نظارت است.
مشکل بازار یاسوج از کاسبان نیست از مسؤولان بی‌خیال است
به گزارش خبرگزاری فارس از چیتاب، حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های نماز جمعه ۲۲ شهریور ۹۸ چیتاب با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناه با اشاره به لقلقه زبان گفت: یاد بگیریم ما که اهل جمعه و جماعت هستیم نسبت به دیگران و در خانه نسبت به هم از لقلقه زبان در امان باشیم که هر چه بی تقواییست از همین بد زبانی و بدگوئی است و باید مراقب بود.
وی با قدردانی از بانیان ده گردشی محرم در بخش بیان کرد: شور و حرارت عشق امام حسین "ع" جهانی است و دوستان و مردم در بخش کم نگذاشتند اما توصیه می کنم برای امام حسین تا می‌توانید بدون توجه به نظریات منفی دیگران گام بردارید و نترسید که حسین بن علی"ع" حق و قیامش آزادیخواهی و دفاع از شرافت انسانی و اتصال جهانی انقلاب مهدی موعود"عج"است.
وی بااشاره به موضوع دختر آبی هم گفت: کسانی که دلسوز دختری که به علت مشکلات شخصی خودسوزی و جبهه‌گیری می‌کنند، ببینند مشکلات دختران و زنان تحصیل کرده دانشجو و..ما کجاست و اگر دایه مهربان‌تر از مادر هستید بروید مدافع حقوقشان بشوید!. 
امام جمعه کبگیان با اشاره به افول امریکا در منطقه هم گفت: کار امریکا به جایی رسیده که به ناخدای هندی نفتکش ما می‌گوید ما به شما همه چیز می‌دهیم اما نفتکش را جایی بیاورید تا ما توانیم توقیفش کنیم و این همان افول و بدبختی و اوج ذلت و حقارت و استیصال آمریکا در منطقه است که ادعای قدرت جهانی دارد و از ملتها نومید شده است.
حجت‌الاسلام وحدانی فر با اشاره به کنار گذاشتن جان بولتون هم افزود: نظریه پردازی که زمانی ادعای تابستان داغ در جمهوری اسلامی ایران را می‌کرد نه تنها به آرزویش نرسید بلکه در پایان تابستان داغ با طلوع پائیزی دلگیر غروب کرد و همانند مدعیان سرنگونی جمهوری اسلامی آرزوی خود را به گور برد.
خطیب جمعه کبگیان با اشاره به مسئله گرانی در استان خطاب به مسئولان گفت: چرا باید اوضاع نابسامان بازار افسارگسیخته استان طوری باشد که یک خانواده در خرید لوازم التحریر کیف و کفش و پوشاک فرزندش ناتوان باشد؟.
وحدانی فر خطاب به متصدیان امر گفت: یا شما از جای دیگر خرید می‌کنید که بی‌خیال بازار شده‌اید یا اینکه قدرت فروش کاسبان و بازاریان در برخورد با ماموران شما از جایی دیگر تامین می‌شود، درد از کاسبان نیست بلکه از بی‌مسئولیتی در نظارت است که همان کیف مدرسه‌ای که در یاسوج با قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد در شهرضا و بهبهان به ثلث قیمت به دست مردم می‌رسد؟.
این خطیب جمعه تصریح کرد: به شماها توصیه می‌کنم به استانهای همجوار و شهرستانهای شهرضا و بهبهان و... بروید و ببینید چقدر تفاوت در قیمت کالا با استان ما وجود دارد!.
امام جمعه کبگیان خطاب به مسئولان و قوه قضائیه افزود: چرا مسئولان امر باید نظارت بر بازار و تامین قدرت خرید مردم را فدای قوم‌گرایی و قبیله‌گرایی در یاسوج کنند؟. بنده به دوستانمان در صنعت معدن می گویم چرا برخورد نمی‌کنید. جواب می‌دهند که ما برخورد می کنیم اما مغازه‌دار می‌گوید بنده اهل فلان طایفه‌ام و به فلان آقا می گویم!. و این خیلی زشت و زننده است یک مسئول ناظر که نماینده تامین امنیت اقتصادی مردم است را از آقا بالاسر بترسانی، بنده همینجا ناچاراََ از از استاندار محترم خواهشمندم شخصا به این قضیه کمرشکن در بحبوحه اوضاع نابسامان اقتصادی خاصه در استان ما ورود کند.

**************************************
سی سخت
امام جمعه سی سخت در آئین عبادی سیاسی نماز این هفته این شهر، آرایش جدید محور مقاومت علیه رژیم صهیونیستی را مهم و راهبردی ارزیابی کرد و گفت: با شکل گیری و تقویت محور مقاومت، فضایی نا امن برای رژیم جعلی اسرائیل به وجود آمده که آسیب پذیری این رژیم را بیش از پیش ممکن ساخته است.آسیب پذیری رژیم صهیونیستی با تقویت محور مقاومت

حجت الاسلام مصباح نژاد حضور مقتدی صدر در کنار مقام معظم رهبری و سخنرانی عاشورایی سید حسن نصرالله و همچنین جریان حوثی ها در یمن را مایه یاس دشمنان و وحدت همه جانبه امت اسلامی دانست و افزود: تحولات منطقه ای و بین المللی حاکی از آن است که آمریکا و اسرائیل که روزی سودای طرح شوم خاورمیانه جدید را در سر می پروراندند به آخر خط رسیده و با قدرت روزافزون محور مقاومت، در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند.
وی قیام امام حسین(ع) را الگوی تمام آزادی خواهان جهان عنوان کرد و گفت: مشخصات حماسه بزرگ عاشورای حسینی قبل از اینکه یک واقعه اسلامی، دینی و شیعی باشد یک رویکرد و نگرش انسانی است و این قیام همچنین محور وحدت انسان های آزادی خواهی است که به دنبال برقراری اتحاد، انصاف و عدالت هستند.
امام جمعه سی سخت در بخش دیگری از سخنان خود تسریع در اجرای طرح های عمرانی شهرستان را خواستار شد و اضافه کرد: با پیگیری به موقع و دلسوزی مسئولان و دستگاههای مختلف اداری به زودی کار ساخت بیمارستان شهر سی سخت اجرایی می شود و همچنین انتظار می رود مسئولان برای رفع مشکلات مردم از جمله راه اندازی مجدد پمپ گاز سی.ان. جی سی سخت اقدامات لازم را انجام دهند.

*********************************
باشت
امام جمعه باشت در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهربا قدردانی از صداوسیمای استان در پوشش مراسم عزاداری دهه اول محرم گفت: دردهه اول محرم هم برنامه های خوبی در خود صداوسیما برگزار شد و هم پوشش خبری خوبی از مراسم و عزاداریهای مردم داشتند مخصوصا ایل سوگوار که درمناطق مختلف استان برگزار شد.تقدیر از شبکه دنا به خاطر پوشش مناسب عزاداری های محرم
حجه الاسلام عبودی افزود: امیدواریم خدا به کارکنان صدا و سیما توفیق مضاعف بدهد و بتوانند درهمه طول سال راجع به مسائل دینی،فرهنگی و درحقیقت فرهنگ سازی دینی باخلاقیت و ابتکار برنامه های خوبی راهم تولید و هم اجرا بکنند.
وی با توصیه به برگزارکنندگان مراسم دهه اول محرم در شهر باشت ادامه داد: هیات ها هرچه بتوانند درکنار هم قرار بگیرند واجتماع را با شکوه تر کنند قطعا بهتر است هم ثواب بیشتردارد و این خواسته ای است که چندین سال است که به مردم ومسئول هیات مذهبی شهرستان عرض کردم که به این مسئله اجتماع و اتحاد اهمیت بگذارند تا بتوانند برنامه هیاتها را از همان ابتدا آغاز کنند.

خطیب جمعه باشت با اشاره به احداث جاده موقت باشت به چرام گفت: درمورد این جاده پشت همین تریبون به وضعیت نامناسب آن انتقاد کردم و بالاخره جاده فرعی را زیر سازی وآسفالت موقت کردند تا زمانی که جاده اصلی راه اندازی شود و فعلا وضعیت عبور و مرور بهتر از قبل شده که جای تشکر دارد.

****************************************
دهدشت
امام جمعه موقت دهدشت در خطبه های نماز جمعهمقاومت همه جانبه دربرابر دشمن درس بزرگ عاشورا این شهرگفت: ما باید از درس های عاشورا برای بهتر زندگی کردن بهره ببریم.
حجت‌الاسلام سید عبدالمطلب تقوی با بیان اینکه خداوند متعال حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را برای بقاء اسلام فرستاده، افزود: کسی که به دستورات امام حسین(ع) عمل کند از جمله کسانی است که به دستورات اسلام و قرآن عمل کرده است.
حجت‌الاسلام سید عبدالمطلب تقوی ادامه داد: یکی از درس های امام حسین (ع) برای ما انسان ها این است که برای بقاء دین اسلام اگر سر بالای نیزه برود در برابر استکبار سر خم نکنیم.
وی با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت درس بزرگ امام حسین (ع) به ما انسان ها است گفت: هم اکنون ما باید در مقابل مشکلات اقتصادی به خدا توکل و استقامت پیشه کنیم.
امام جمعه موقت دهدشت ادامه داد: یکی دیگر از درس های عاشورا آشنا و مانوس کردن جوانان با قرآن است چرا که همراهی با قرآن موجب می شود انسان در مقابل دشمنان بیمه شود.
وی بیان کرد: اگر جوانان ما اهل قرآن باشند در برابر مسائل اجتماعی مقاوم و پاسخگوی شبهات دشمن خواهندبود.

*********************************
دیشموک

حجت‌الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه شهر دیشموک در خطبه‌های امروز ضمن دعوت خود و مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به اهداف قیام امام حسین(ع) گفت: یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر بود.
وی افزود: یکی از مشکلات منطقه ما عدم مطالبه گری است مسؤولان را به کارهای خوب و خدمت به مردم امر و از کارهای بد و ناپسند نهی کنیم. یک نفری، چند نفری با همدیگر جهت حل مشکلات منطقه از مسئولان مطالبه کنیم.
راوند در همین زمینه افزود: اگر مردم مطالبه‌گر نباشند دین خدا نابود می شود و شریعت اسلام از بین می رود زیرا اهل بیت عصمت و طهارت فریضه امر به معروف و نهی از منکر را هدف قیام دانستند و نهضت حسینی فقط مختص به شیعه نیست و عالمگیر شده است.
امام جمعه شهر دیشموک در رابطه با ایجاد نهضت حسینی در جهان گفت: امام حسین(ع) برای آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و فساد و بی عدالتی قیام کرد.
وی افزود: عاشورای حسینی درس عبرتی برای تمام انسان‌های آزاده ست که جبهه مقاومت الگویی برای تمام دنیا شده است و این برگرفته از نهضت عظیم عاشوراست.
راوند در همین زمینه افزود: نهضت حسینی موت را برتر از زندگی با ظالمان می‌داند که به صورت رسمی برای اولین بار در کشور هندوستان با مذهب هندو نخست وزیر آن کشور در عاشورا شرکت می کند که همین امر زمینه ظهور امام زمان(عج) را فراهم می‌کند.
خطیب سیاسی عبادی جمعه در رابطه با توقیف نفتکش ایرانی با همکاری انگلیس توسط آمریکا گفت: پس از آزادی نفتکش ایرانی توسط دولت جبل الطارق قصد رشوه به ناخدای کشتی ایرانی را داشتند اما ناخدای ایرانی بار کشتی را در بندری در سوریه تخلیه کرد و این نشاننه ضعف آمریکاست که برای رسانه های دنیا آشکار شد.
وی در خصوص تعهد برجام پس از خروج آمریکا و ادامه دادن مسیر با اروپایی ها افزود: چون غربی ها به تعهدات خود عمل نکردند ایران نسل چهارم سانتریفیوژها را آغاز کرد که اگر غربی‌ها همین راوند را ادامه دهند ایران از برجام خارج می شود.
حجت الاسلام علی‌اکبر راوند با اشاره به سالروز تشکیل نیروهای سه گانه سپاه پاسداران گفت: طبق اصل 150 قانون اساسی سپاه پاسداران جهت مقابله با تهدیدات دشمن بایستی به تجهیزات مدرن زمینی، دریایی و هوایی مجهز شود و این اقدام بصیرانه امام راحل ترس را در دل دشمن ایجاد کردند که نمونه آن را در دستگیری تفنگداران آمریکایی و سقوط پهپاد آنان می بینیم.
امام جمعه شهر دیشموک ضمن تقدیر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان جهت اعزام نیروهای مبلغ گفت: هیچ روستایی در دیشموک خانه عالم ندارد و می طلبد که مدیرکل محترم تمهیدات و اقدام جهادی در خصوص خانهن عالم برای روستاهای بخش دیشموک بیاندیشد.
وی در رابطه به حوزه راه های بخش دیشموک گفت: از زمستان سال قبل راه روستاهای رودریش، آجم، سرتنگ لیراب، دلی پای پره قطع است.
وی افزود: مسؤولین جهادی و پیگیر نداریم و معتقدیم فقط مسئول جهادی در بخش دیشموک می تواند برای مردم محروم کار کند.
وی افزود: مردم راه ارتباطی می‌خواهند، بیمار می‌شوند و نیاز است که استاندار محترم در حوزه راه‌ها به بخش دیشموک توجه ویژه داشته باشند.
راوند ادامه داد: استاندار بازدید میدانی از روستای سرگچ که جمعیت دانش آموزی زیادی دارند داشت، انتظار است تا تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود و مشکل راه ارتباطی مردم حل شود و مدیران جهادی در دیشموک کار کنند تا مشکلات مردم به صورت جهادی و در یک بازه دو ماهه حل شود زیرا فصل سرما نزدیک است.

***********************************
قلعه ریسی

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با بیان اینکه یکی از موارد تقوا رعایت حق شکم است اظهار داشت: حق شکم بر تو این است که از آن به عنوان ظرفی برای جمع شدن حرام استفاده نکنید.
امام جمعه قلعه رئیسی در ادامه و در خطبه دوم با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران یک فرصت دوباره به غرب است تصریح کرد: در این گام گاز دهی به سانتریفیوژهای نسل جدید آغاز می‌شود و اقدام دیگر ایران راه اندازی زنجیره 20 ماشین آی‌آر است که طبق برجام قرار بود این تعهدات را ایران تا 11 سال بعد از برجام انجام دهد و قرار است در چارچوب کاهش تعهدات برجامی ایران هر چه در مورد تحقیق و توسعه ماشین های سانتریفیوژ تعهد کرده را کنار بگذارد و امیدواریم در گام چهارم از شر برجام راحت شویم.
وی به پیشنهاد رشوه به ناخدای هندی توسط آمریکا اشاره و بیان کرد: این اوج سقوط اخلاقی سیاسی و استیصال آمریکا را نشان می دهد و دوران افول آمریکا شروع شده است و آمریکا امروز از مسیر سقوط قدرت برتر به قدرت میانی قرار دارد و این رشوه دادن به ناخدای یک نفتکش اوج ذلت و حقارت آمریکا بود.
صلواتی در ادامه با تقدیر از همه کسانی که در ماه محرم تلاش و همکاری کردند عنوان کرد: در دهه اول ماه محرم لازم می دانم از هیات های عزاداری، دهیاران، شوراها، هیات امناها و مداحان و همچنین از علما و روحانیون و کار بسیار خوب و ارزشمندی که از سوی جوانان شهر قلعه رئیسی انجام گرفت که با راه اندازی موکب در سطح شهر ارادت خود را به سید سالار شهیدان نشان دادند تقدیر و تشکر کنم.
امام جمعه قلعه رئیسی با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی و صدا و سیما در دهه اول محرم تصریح کرد: لازم می دانم از زحمات نیروی انتظامی در منطقه که همکاری خوبی در جهت امنیت هیات‌های مذهبی داشتند و همچنین از خبرنگاران بخش که عزاداری مردم را انعکاس دادند و ویژه در سطح استان از عملکرد صدا و سیمای مرکز استان که توانستند پوشش خوبی در زمینه عزاداری مردم داشته باشند تقدیر و تشکر کنم.
صلواتی در ادامه خطاب به مسئوولان قضایی خواستار حفظ بیت المال در منطقه چاروسا شد و بیان کرد: به مسئوولان قضایی و بازرسی استان عرض می کنم که در این منطقه محروم چاروسا نمونه های زیادی از تضییع بیت المال در حد میلیاردی وجود دارد که انتظار است مدعی العموم جهت حفظ و حراست از بیت المال ورود کند و بنده تا حالا چندین بار به مسئوولان قضایی اطلاع داده‌ام.
وی ادامه داد: اما حداقل انتظار از رئیس کل دادگستری استان این است که کسانی که بیت المال و حق مردم را تضییع نمودند و چوب حراج به سرمایه های مردم زدند آنها را در هر سوراخی که هستند پای میز محاکمه بکشاند و مدیرانی که مقصر و عامل این تضییع هستند مورد مواخذه قرار بگیرند.
خطیب جمعه قلعه رئیسی به سرقت های مختلف احشام در منطقه اشاره و یادآور شد: روز روشن مال مردم امنیت ندارد حتی جان مردم امنیت ندارد از نیروهای امنیتی و انتظامی و ضابطان قضایی مردم انتظار دارند همه با هم همکاری کنند و ریشه سارقان را از برکنند و منطقه را برای سارقان ناامن کنند.
وی گفت: مبادی و گلوگاه‌های منطقه باید بیشتر نظارت داشته باشند و اگر در مسیر پاسگاه کوشک ایست بازرسی فعال شود یقینا امنیت برای سارقان وجود نخواهد داشت که امیدواریم شورای تامین شهرستان ورود کند لذا مردم منطقه امیدی به بعضی ها ندارند اما بی توجهی مسئوولان استان و شهرستان را نمی‌پذیرند.

**********************************
یاسوج
امام جمعه موقت یاسوج امروز در خطبه های نمازسیطره استکبار بر ممالک دیگر صرفا برای دسترسی به منابع و ثروت نیست بلکه به یغما بردن عقاید هدف غایی نظام سلطه است. جمعه این شهر با نگاهی به تاریخ معاصر و حضور مستبدان از جمله انگلیس در کشورهای مسلمان گفت: پیدایش وهابیت برای مقابله با اسلام ناب محمدی یکی از دهها فتنه ای است که عقاید مسلمانان را نشانه گرفته است.
حجه الاسلام موسوی اعظم افزود: تلاش روباه پیر برای برچیدن تمامی ارزشهای اسلامی با ظهور نوچه هایی مانند آل سعود، استقرار صهیونیسم و تشکیل گروههای تندرو از جمله داعش اتحاد بیشتر مسلمانان را به یک ضرورت مهم تبدیل کرده است.
وی ادامه داد: دسیسه های آمریکا و تلاش برای تحقق اهداف پلید خود بر نظام جمهوری اسلامی تازگی ندارد.
امام جمعه موقت یاسوج به تحریک صدام از سوی دشمنان انقلاب اسلامی برای نادیده گرفتن عهدنامه الجزایر و آغاز جنگی ویرانگر اشاره کرد و افزود: تحمیل 8 سال جنگ نابرابر برای سقوط نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران نتوانست اراده این ملت را برای صیانت از آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی سست کند.
وی بیان کرد: هم اکنون جهان، شاهد استیصال آمریکا در برابر هیمنه جمهوری اسلامی ایران است.
خطیب موقت نماز جمعه یاسوج به گسترش پیام انقلاب اسلامی برای آزادیخواهان جهان اشاره کرد و افزود: قدرت جمهوری اسلامی برای جلوگیری ازگسترش نفوذ مستکبران بر هیچ کس پوشیده نیست.
حجه الاسلام موسوی اعظم اضافه کرد: برخی در کشور دل به سیاستهای بیگانه بسته اند در حالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی تمام قد و با قدرت در برابر زور گویان ایستاده است و ملت در سایه رهنمودهای معظم له، اجازه سلطه دوباره طاغوت را بر کشور نخواهند داد.
وی اهتمام دستگاه قضا برای مقابله با مفسده ها را ارزشمند خواند و استمرار این اراده را به نفع همبستگی، اتحاد و فرصتی برای تحقق عدالت اجتماعی دانست.

حجت الاسلام موسوی اعظم همچنین فرارسیدن سالروز شهادت امام زین العابدین(ع) راتسلیت گفت.

****************************تاریخ انتشار : 22 شهریور 1398 18:43» اخبار مرتبط:

 • امام جمعه موقت دهدشت:سیل امتحان الهی برای شناخت دشمن بود
 • امام جمعه گچساران: اخلاص و بصیرت رمز ماندگاری واقعه عاشوراست
 • مخالف مسئله اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نیستم
 • گاف عجیب "خبرگزاری ایرنا" درکهگیلویه وبویراحمد!/حسینی امام جمعه بوشهرشد!
 • بزرگترین اشتباه سازمان ملل از زبان امام جمعه موقت یاسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس