مشروح اخبار
 » فرماندار کهگیلویه‌:نهضت کاری در شهرستان در حال راه افتادن است

علیرضا اتابک با اشاره به ضرورت رعایت سهم بانوان در ادارات گفت:مکاتبات لازم با همه دستگاه ها در خصوص به کارگیری بانوان با تدبیر در پست های معاونت های ادارات انجام شده است و حتما باید گزارش عملکرد ارائه دهید.


به گزارش راک نیوز،فرماندار کهگیلویه امروز پنجشنبه (28 شهریورماه) در شورای اداری به ضرورت به کارگیری زنان با تدبیر در پست های معاونت ادارات،احیای پروژه های عمرانی شهرستان و تلاش در جهت مهاجرت معکوس،مناسب سازی ورودی های شهر،آمادگی و همکاری مدیران در هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس پرداخت.
علیرضا اتابک با اشاره به ضرورت رعایت سهم بانوان در ادارات گفت:مکاتبات لازم با همه دستگاه ها در خصوص به کارگیری بانوان با تدبیر در پست های معاونت های ادارات انجام شده است و حتما باید گزارش عملکرد ارائه دهید.
اتابک در خصوص پروژه های عمرانی شهرستان گفت:به دنبال احیای پروژه های عمرانی بودم، جلسات مختلفی با مدیران کل برگزار و همچنین برخی از پیمانکاران در حوزه کهگیلویه که توان فعالیت نداشتند را خلع کردم،خوشبختانه باید گفت مقدمات کارها انجام شد و همه پروژه به سمت احیا و فعال شدن هستند.
 وی افزود:نهضت کاری در شهرستان در حال راه افتادن است و این نهضت کاری هم خدماتی است که نظام و دولت دارد انجام می دهد که باید ارائه کنیم تا مردم از مهاجرت معکوس و بازگشت به روستا ها استقبال کنند.
فرماندار کهگیلویه همچنین با اشاره به نرخ رشد منفی صفر جمعیت روستایی در دهه گذشته گفت:سیاست گذاران که به درستی نتوانستند توزیع مدیریتی داشته باشند باید پاسخگو باشند.
اتابک توزیع متناسب مدیریتی، ایجاد رغبت‌ها،کارگاه‌های تولیدی و رفع موانع ساده کارآفرینی،اموزش سبک زندگی و...را در ماندگاری جمعیت روستایی اثر گذار دانست و بیان کرد:اگر توانستم این سیاست ها را به کار گیریم تا یک روستایی با رغبت در روستا بماند ان وقت است که کار کردیم و نیاز به پشت تریبون بودن هم ندارد چرا که نتیجه عمل گرا بودن خود در جامعه نمود پیدا می کند.
وی همچنین با اشاره به بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس،مصوبات شورای اداری را لازم الجراست دانست و خواستار همکاری همه نهادها و ارائه گزارش عملکرد شد.
فرماندار کهگیلویه از تلاش در سامان دهی ورودی های شهر خبرداد ومطرح کرد: پس از ورودی های شهر به بحث مبلمان شهری که موجبات آزرده خاطری برخی مردم شده است هم می پردازیم.
اتابک در پایان با اشاره به اینکه همه دستگاه ها و نهادها با گرایش های مختلف همیشه در حفظ منافع ملی متحد بوده و هستیم گفت:هنوز عطر و بوی شهدا در منازل،معابر و در زندگی ما جاری است،مگر می شود در نظامی دموکراسی آن را باور داشت ولی نام سمبل های ایثار و از خودگذشتگی را از خیابان ها و معابر برداشت.


تاریخ انتشار : 28 شهریور 1398 16:32» اخبار مرتبط:

 • 39 پروژه با اعتبار 62 میلیارد تومان در کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد
 • فرماندار کهگیلویه :مشکلات شهرستان به خاطر اعتبار و نبود پروژه نیست بلکه ناش ...
 • فرماندار کهگیلویه:خبرنگاران هر جا دیدند پروژه تکراری و بی هدفی که برای مردم ...
 • مسئولان شهرستان کهگیلویه در انجام کارهای فرهنگی پیشقدم باشند
 • تذکرفرماندارگچساران : توان پیگیری مطالبات خود را از مدیران کل داشته باشید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس