مشروح اخبار
 » دست کارگر رستوران در چرخ گوشت صنعتی /بی احتیاطی کارگر رستورانی هنگام کار با چرخ گوشت درشیراز+ عکس

علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز در این خصوص گفت: کارگر 39 ساله ای در یک رستوران مشغول کار با چرخ گوشت صنعتی بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی در درون چرخ گوشت صنعتی فرورفت


به گزارش راک نیوز از مرکز استان فارس  وبه نقل از پایگاه خبری 125، وقوع این حادثه  توسط شهروندان به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله گروه امداد و نجات از ایستگاه یک سازمان آتش نشانی شیراز به محل حادثه در یک رستوران واقع در میدان اطلسی اعزام شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز در این خصوص گفت: کارگر 39 ساله ای در یک رستوران مشغول کار با چرخ گوشت صنعتی بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی در درون چرخ گوشت صنعتی فرورفت و به سختی دچار آسیب دیدگی شد.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با همکاری امدادگران اورژانس، بدنه و تیغه های چرخ گوشت را برش داده و پس از رهاسازی دست مصدوم از میان چرخ گوشت، این کارگر مصدوم را برای انجام اقدامات درمانی لازم در اختیار عوامل اورژانس جهت انتقال به بیمارستان قرار دادند.
شایان ذکر است کارشناسان سازمان آتش نشانی همواره به خانواده ها و کسانی که با چرخ گوشت های خانگی و صنعتی سر و کار دارند توصیه می کنند هنگام کار با این وسیله، جانب احتیاط را رعایت کرده و از چرخ گوشت استاندارد استفاده کرده و دست خود را بیش از حد مجاز درون گلویی چرخ گوشت فرو نبرند.
کارشناسان این سازمان تاکید می کنند در صورتی که دست فرد یا کودکی در چرخ گوشت گیر کرده و خروج آن امکان پذیر نباشد، ضروری است کوچکترین حرکتی به دست یا چرخ گوشت ندهند و بلافاصله در تماس با سامانه 125 از آتش نشانی درخواست کمک کنند. 

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398 01:43» اخبار مرتبط:

 • با تصویب ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت در کهگیلویه و بویراحمد تعیین شد/برخورد ...
 • انفجار مرگبار در شهرک صنعتی شیراز !
 • چرخ گوشت صنعتی دست مرد جوان را درشیراز بلعید+عکس
 • درحادثه ای تلخ ؛چرخ گوشت دست نوزاد 11ماهه را بلعید +تصاویر(18+)
 • افشای دلایل گرانی گوشت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس