مشروح اخبار
 » در دیدار سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه در استان عنوان شد: سهل انگاری در راه اندازی معدن فسفات چرام ونیترات دیشموک به صلاح نیست 

سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت وجمعی از همکاران با حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.


به گزارش راک نیوز در این ملاقات ابتدا سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان ضمن تسلیت ایام محرم وصفر و نزدیک بودن اربعین حسینی وقبول سوگواری ها، گزارش مختصری از وضعیت موجود بیان کرد
حسین پور در ادامه با بیان اینکه در سال رونق تولید، تحریم های ظالمانه علیه کشور وضعیت اقتصادی و معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده است ،اظهار کرد: درچنین شرایطی ۵۰ درصد اقتصاد کشور مرتبط با وظایف، رسالت و ماموریت های سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ها و پیشانی اقتصادی کشور است که می طلبد مسئولین، سازمان ها،ارگان ها،ادارات  و دیگر دستگاه های متولی ،اجرایی ونظارتی نگاه ویژه ای به این مساله داشته و همکاری وتعامل های لازم را داشته و ما را مساعدت نمایند. 
 وی یادآور شد: در بخش بازرگانی واصناف بالغ بر ۲۸۵۰۰ واحد صنفی با اشتغال بالغ بر ۶۰۰۰۰ هزار نفر،در حوزه صنعت، بالغ بر ۵۰۰ واحد صنعتی با اشتغال ۸۰۰۰ نفر،و۴۰ واحد معدنی فعال با اشتغال بالغ بر ۸۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند و اشتغال زایی نموده است. 
سپس آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان ضمن خیر مقدم، رهنمودها و منویات خود را با حدیث زیبایی از حضرت ابا عبدالله الحسین، که در آستانه ورود اربعین آن امام شهید هستیم، آغاز کرد واظهار داشت : فرصت انقلاب وفرصت توزیع ثروت برای کشور یک نعمت بود،این اتفاق افتاد پس باید شاکر بود و از همه ظرفیت ها برای شکوفایی استان استفاده کرد.
 آیت الله ملک حسینی در بخش دیگری از سخنان خود، انتصاب جدید سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان را تبریک گفت واز خداوند متعال برای وی در عرصه پیش رو ،حقیقت گستردگی وسختی کار استعانت طلبید و عنوان کرد: خداوند در کارهای سخت ودشوار نوید حمایت خواهد داد.
وی در حوزه های صنعت ،معدن وتجارت نکاتی را متذکر شد وبیان کرد :
در حوزه صنعت دادن ثروت ملی وتسهیلات به دست کسانی که نا اهلند و تجربه علمی و کاری ندارند جفای به آنها وجفای به جامعه است؛ چرا که آنها به سمت ورشکستگی رفته وجامعه به سمت فقر بیشتر خواهد رفت.
آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه  در دیگر حوزه ها واحد های تعطیل یا نیمه تعطیلی وجود دارند، گفت:  با گفت و گو وتعامل با بانک ها،بخش خصوصی ودیگر بخش های اقتصادی میتوان آنها را احیا وبه چرخه تولید باز گرداند.
وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به ضرورت نظارت جدی بر بازار تصریح کرد: طرح ها ومعادن مهمی در استان از جمله فسفات چرام ونیترات دیشموک  وجود دارند که زیاد معطل ماندن وسهل انگاری به صلاح نیست ،انتظار میرود جز اولویت ها باشد تا این مناطق با به کارگیری نیروهای بومی مشکل بیکاری کمتری داشته باشند.


تاریخ انتشار : 29 شهریور 1398 21:50» اخبار مرتبط:

 • بازگشایی نمایشگاه پاییزه ویژه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس
 • انتصاب جدید در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد
 • مدیرکل سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان فارس تغییر کرد
 • ریاست صنعت معدن دهاقان به یک کهگیلویه و بویراحمدی رسید+عکس
 • انتصاب سرپرست « اداره روابط عمومی » سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلوی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : پنجشنبه در سراسر کشور تعطیل می شود
  چند رسانه ای