مشروح اخبار
 » تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

از بازنشستگان شبکه استانی دنا با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل رفاه و خدمات بازنشستگی سازمان صدا و سیما تجلیل شد.به گزارش راک نیوز "امیر رئوف در جلسه تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا که با حضور  خانواده های آنان در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد با ابلاغ سلام رئیس محترم سازمان به همکاران پیشکسوت گفت: رسانه ملی  قدردان زحمات و تلاش ها و خدمات انسانهای بزرگی است که در طول 25 سال خدمت صادقانه، صدای انقلاب و سیمای حقانیت نظام اسلامی را به جهانیان مخابره کردند.

وی اظهار داشت: سازمان صدا و سیما یک ابرسازمان رسانه ای در دنیا محسوب می شود و پیشکسوتان  رسانه ملی با تلاش  و همت و روحیه جهادی و با تکیه بر ایمان و دانش و توان تخصصی خود علاوه بر رشد و بالندگی و پیشرفت همه جانبه کشور، تراز رسانه را در سپهر رسانه ای عالم ارتقاء دادند.

رئوف بازنشستگی را آغاز یک راه دانست و گفت: از تجربیات و دانش  همکاران شبکه استانی دنا که به افتخار بازنشستگی نایل آمدند استفاده خواهیم کرد و پیگیر مسایل رفاهی، خدماتی و معیشتی آنان خواهیم بود.

صاحب مدیر رفاهی و اجتماعی اداره کل  بازنشستگی سازمان صدا و سیما نیز در این جلسه عملکرد مدیرکل مرکز را در حمایت از بازنشستگان شایسته تقدیر دانست و گفت: صدا و سیما قدر خدمات و زحمات کارکنان شریف  خود که سالها در رسانه ملی خدمت کردند را می داند.

وی ضمن ارائه گزارش از خدمات ارائه شده سازمان به بازنشستگان عنوان داشت: در پرداختن تسهیلات متنوع به همکاران و امور معیشتی، درمانی، رفاهی، خدماتی، زیارتی، سیاحتی همکاران بازنشسته درکنارتان هستیم و همواره در خدمت همکاران پیشکسوت خواهیم بود.

در پایان این مراسم مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از بازنشستگان شبکه استانی دنا با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 

تجلیل از بازنشستگان شبکه استانی دنا/تصاویر

 تاریخ انتشار : 31 شهریور 1398 16:53» اخبار مرتبط:

 • تجلیل از 110 بازنشسته کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
 • به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان صورت گرفت:تجلیل از بازنشستگان ادار ...
 • یک کهگیلویه و بویراحمدی بازنشسته برتر کشور شد
 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد از بازنشستگان استانداری تجلیل کرد/گزارش تصویری
 • مراسم تجلیل از کارکنان بازنشسته صنعت نفت گچساران برگزار شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس