مشروح اخبار
 » دستگیری یکی دیگر از زندانیان فراری زندان دهدشت/جزئیات

مردی که همراه دو زندانی دیگر از زندان دهدشت اقدام به فرار کردند با تلاش ماموران نیروی انتظامی خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد.


به گزارش راک نیوز،دقایقی پیش قاتل فراری زندان دهدشت به اسم«ح-ا» در خوزستان توسط پلیس آگاهی شهرستان کهگیلویه  دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شد.

این قاتل حدود چند ماه پیش به همراه دو زندانی دیگر از زندان دهدشت اقدام به فرار کردند که تا کنون دو نفر بازداشت شدند.
به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد وبه نقل از سایت پلیس، ‌سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ‌در این رابطه گفت: در پی وعده ای که در چند روز گذشته در مصاحبه خبری اینجانب مبنی بر توصیه به قاتل فراری از زندان دهدشت داده بودم که در صورت عدم معرفی خود به مراحل قضایی و انتظامی‌، بدون اتلاف وقت ‌با پیگیری جدی و بی وقفه پلیس و برخورد قاطعانه مواجه خواهد شد، خوشبختانه با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، ماموران انتظامی شهرستان کهگیلویه با هماهنگی مرجع قضایی ‌و رصد و اشرافیت کامل اطلاعاتی توانستند مخفیگاه قاتل مورد نظر را شناسایی و با یک عملیات غافلگیرانه، شب گذشته در شهر اهواز وی را دستگیر و تحویل زندان دهدشت دهند.
رییس پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت‌: مجددا به کسانیک‌ه به هر دلیل در مراجع قضایی و انتظامی دارای پرونده و متواری هستند؛ توصیه و تذکر جدی داده می شود، بهتر است هر چه سریعتر خود را مراجع یاد شده معرفی کنند تا متحمل مجازات بیشتر نشوند، در غیر این‌صورت پلیس استان با برنامه ریزی لازم و تلاش شبانه روزی‌، خواب را از چشمان آنان گرفته و در نهایت دستگیر خواهند شد.


تاریخ انتشار : 1 مهر 1398 02:30» اخبار مرتبط:

 • جزییات دستگیری زندانی فراری دهدشت/هشدار جدی پلیس کهگیلویه و بویراحمد
 • معرفی یکی از زندانهای فراری دهدشت به مراجع قضایی
 • دستگیری یک قاتل فراری دو ساعت پس از وقوع قتل در گچساران
 • دستگیری قاتل فراری پس از 10 ماه
 • قاتل فراری کهگیلویه و بویراحمد در شیراز دستگیر شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس