مشروح اخبار


» از محل صرفه‌جویی حذف قبوض کاغذی برق محقق شد؛ اهداء نوشت‌افزار به دانش آموزان کم‌بضاعت کهگیلویه و بویراحمداز محل حذف قبوض برق به‌صورت کاغذی، دو هزار بسته نوشت‌افزار بین دانش آموزان نیازمند کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.


به گزارش راک نیوز، در مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و جمعی از امدادگران کمیته امداد،40 بسته نوشت‌افزار به‌صورت نمادین بین دانش آموزان کم‌بضاعت در دبستان دخترانه شهید عزیزی توزیع شد. 
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از اهداء ۲ هزار بسته نوشت‌افزار از طرف شرکت توزیع نیروی برق استان به دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: 12 هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند در سال جاری از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند. قباد مبشری به برگزاری جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و یادآور شد: این جشن به‌منظور کمک به دانش آموزان نیازمند در دو مرحله –مرحله اول آن در هفتم و هشتم شهریورماه و مرحله دوم در دهم مهرماه- برگزار شد. 
وی از آموزش‌وپرورش، صداوسیما، بسیج دانش‌آموزی، سپاه، شرکت توزیع نیروی برق استان و همه‌کسانی که کمیته امداد را در برگزاری جشن عاطفه‌ها برای کمک به نیازمندان یاری کردند، تشکر و قدردانی کرد. 
داود راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و پاسداشت این فرهنگ که از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، وظیفه همه‌ی ماست.  
وی بابیان اینکه صدور قبض برق به‌صورت کاغذی از اول مهرماه بنا به سیاست‌های وزارت نیرو و شرکت توانیر حذف‌شده است، افزود: از محل صرفه‌جویی با حذف قبوض کاغذی و حفظ منابع ملی، مقداری نوشت‌افزار برای دانش آموزان نیازمند استان تهیه‌شده است. 
راهزادی ارزش نوشت‌افزارهای در نظر گرفته‌شده برای دانش آموزان را 100 میلیون تومان اعلام و بیان کرد: به همین منظور دو هزار بسته نوشت‌افزار در نظر گرفته‌شده که 40 بسته آن به‌صورت نمادین بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد و مابقی نیز در روزهای آینده به دانش آموزان اهداء می‌شود. 


تاریخ انتشار : 15 مهر 1398 17:01» اخبار مرتبط:

 • در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها: توزیع 75هزار پاکت مخصوص جشن عاطفه‌ها در م ...
 • آمادگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن ع ...
 • مدیر کمیته امداد گچساران خبر داد:جمع‌آوری بیش از 132میلیون ریال کمک مردمی د ...
 • مدیر کمیته امداد گچساران خبر داد: برپایی 6 پایگاه در جشن عاطفه‌ها گچساران
 • برگزاری مراسم جشن عاطفه ها در 2000مدرسه استان کهگلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود