مشروح اخبار
 » اداره آب و فاضلاب روستایی منحل می شود/ادغام دو سازمان با مجوز دولت

وزیر نیرو از تشکیل شرکت آب و فاضلاب استانی خبرداد.


وزیر نیرو با بیان اینکه ‌ ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تصویب شد، گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری روستایی در هم ادغام می‌شود و شرکت آب و فاضلاب استان‌‎ها تشکیل می‌شود.
به گزارش راک نیوز از مرکز استان  فارس ، رضا اردکانیان در حاشیه مراسم بهره‌برداری آبرسانی از محمد شهر به بیرجند با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی از محمدشهر به بیرجند اظهار داشت: این پروژه تا سال ۱۴۰۵ نیاز آبی بیرجند را تأمین می‌کند.
وی افزود: طرح دوم که در مرداد ماه آغاز شده و ۲۲ درصد پیشرفت دارد، طرح انتقال آب از دشت مختاران است که تا سال ۱۴۰۰ آب بیشتری از دشت مختاران به بیرجند می‌آورد.
وزیر نیرو گفت:  موضوع مهم در خراسان جنوبی این است که طرح سازگاری با کم آبی استان با تلاش همه مسئولان و نظارت استاندار و حمایت افکار عمومی تهیه و تصویب شده و نقشه راه روشن برای طرح‌های آب بر استان وجود دارد.
اردکانیان افزود: حفظ حیات در استان‌های مرزی اهمیت دارد و آرامش خاطر مدنظر است و باید با سرعت بیشتر طرح‌های تامین آب شرب صنعت و معدن استان جوابگویی شود.
وی بیان کرد: در بخش کشاورزی هم توجهات به کشت کم آب بر گلخانه‌ای است که هم در جهت اشتغال تولید نقش دارد و هم مناسب با شرایط آب هوایی است.
وزیر نیرو اظهار داشت: از نظر ساختاری امروز پیشنهاد مشترک وزارت نیرو به اداری استخدامی کشور برای انتقال وظایف شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی به شهری و تشکیل یک شرکت در همه استان‌های کشور به تایید شورای استان‌ها رسید که هدف اصلی چابک ساختن ادارات است و همکاران ما  از این فرصت برای ارائه خدمات بهتر استفاده می‌کنند.


تاریخ انتشار : 15 مهر 1398 23:40» اخبار مرتبط:

 • برنامه های سفر وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد/از بهمئی تا دنا
 • سفر وزیر نیرو به شهرستان ممسنی +برنامه ها
 • رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • "سی‌سخت" تصفیه‌خانه فاضلاب ندارد
 • تکمیل پروژه آبرسانی بهمئی به 241 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد/پروژه آبرسان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس