مشروح اخبار


» به منظور آشنایی دانش آموزان با مسائل زیست محیطی، طرح ساعتی با محیط بان در مدارس کهگیلویه وبویراحمد اجرا می شودهمزمان با آغاز مهرماه و به منظور آشنا ساختن دانش آموزان با مسائل زیست محیطی طرح ساعتی با محیط بان در مدارس استان درحال اجراست.


به گزارش راک نیوز، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از اجرای طرح ساعتی با محیط بان در مدارس شهرستان چرام خبرداد و گفت: به منظور آشنا ساختن دانش‌آموزان با مسائل زیست‌ محیطی و حفاظت از محیط زیست طرح ساعتی با محیط بان در مدارس شهرستان چرام کهگیلویه وبویراحمد در حال برگزاری است و تداوم دارد. 
سید اسدالله هاشمی،  آشنا ساختن دانش‌آموزان با مسائل زیست‌محیطی و شناخت محیط زیست  را هدف کلی این طرح دانست و تصریح کرد: در این طرح با هماهنگی مدارس، محیط بانان در مدارس شهرستان ها حضور یافته و آن‌ها را با  وظایف و نقش خود در طبیعت و سختی و مشکلات شغل محیط بانی آشنا می‌کنند.
وی ضمن اشاره به محتویات آموزشی این طرح خاطرنشان کرد: با اجرای طرح "ساعتی با محیط بان" در مدارس استان دانش‌آموزان ضمن شناخت وظایف محیط بانان و مناطق تحت مدیریت سازمان با ضرورت مشارکت آگاهانه در حفظ محیط زیست بیشتر آشنا می‌شوند.
هاشمی در خصوص اهداف اجرای این طرح گفت: آشنایی با شرح وظایف محیط بانان و ایجاد حس احترام به شکل پایدار نسبت به محیطبانان به عنوان حافظان محیط زیست در دانش آموزان و خانواده آنها، جلب مشارکت و ایجاد حس مسئولیت دانش آموزان در علاقه به محیط زیست و حفاظت از آن،آموزش و اطلاع رسانی نکات محیط زیستی متناسب با اقلیم منطقه، استفاده از توان فزاینده جامعه دانش آموزی به منظور انتقال پیامهای محیط زیستی به درون خانه و خانواده، آموزش تجارب کاربردی و ارزشمند محیط بانان مناطق مختلف به دانشآموزان از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشد.


تاریخ انتشار : 23 مهر 1398 15:55» اخبار مرتبط:

 • سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه وبویر احمد منصوب شد
 • رئیس اداره محیط زیست شهرستان گچساران: شکارچیان متخلف در گچساران دستگیر شدند ...
 • رئیس حفاظت محیط زیست گچساران مطرح کرد:ارائه آموزش‌های حفاظت محیط زیست در مد ...
 • گردشگر مفقود شده در منطقه کهگیلویه پیدا شد
 • اتاق فکر مشترک صدا و سیما و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد تشکیل می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود