مشروح اخبار


» احمدی‌نژاد با میلیون‌ها رای حق دارد از اوین بازدید کند درواقع شماری از اصولگرایان و رسانه‌های وابسته به این طیف این پاسخ را به احمدی‌نژاد داده‌اند. البته بنده در پاسخ به این دسته می‌گویم شما که تا دیروز معتقد بودید مساله‌ای وجود ندارد و با مشکلی مواجه نیستیم، چطور امروز به یاد مشکلات افتاده‌اید لذا این سوال مطرح است که بالاخره ما مشکل داریم یا نداریم؟


استاد دانشگاه تهران گفت: اگر بازدید احمدی‌نژاد از زندان در این حد خلاصه شود که پس از بازدید دوباره نامه دیگری به رئیس قوه قضائیه بنویسد در آن زمان بنده معتقدم این کارها از روی فرصت‌طلبی است و عمقی ندارد. آریا نوشت؛ صادق زیباکلام درباره درخواست رئیس‌جمهور از قوه قضائیه برای بازید از زندان اوین می‌گوید: این روزها اصولگرایان و غیراصولگرایان دو پاسخ به این خواسته رئیس‌جمهور داده‌اند؛ نخستین پاسخ این است که مشکلات و مسائل مهم‌تری وجود دارد بنابراین به‌جای بازدید از زندان اوین و نامه‌نگاری با رئیس قوه قضائیه بهتر است این وقت را صرف رسیدگی به مسائل اقتصادی کنید. درواقع شماری از اصولگرایان و رسانه‌های وابسته به این طیف این پاسخ را به احمدی‌نژاد داده‌اند. البته بنده در پاسخ به این دسته می‌گویم شما که تا دیروز معتقد بودید مساله‌ای وجود ندارد و با مشکلی مواجه نیستیم، چطور امروز به یاد مشکلات افتاده‌اید لذا این سوال مطرح است که بالاخره ما مشکل داریم یا نداریم؟ این استاد دانشگاه تصریح کرد: درواقع این انتقاد به رئیس‌جمهور گرفته شده است که چرا بعد از گذشت 7سال از دوران ریاست‌جمهوری خود تازه به یاد زندان اوین افتاده است؟ از این‌رو بسیاری از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان، امروز احمدی‌نژاد را متهم می‌کنند که در ماه‌های آخر ریاست‌جمهوری خود با این کارها به‌دنبال کسب محبوبیت است و به‌نوعی می‌خواهد خود را طرفدار مردم، جامعه مدنی و آزادی‌های دموکراتیک نشان دهد. زیباکلام ادامه داد: بنده در پاسخ به انتقاداتی که این روزها نسبت به این اقدام رئیس‌جمهور مطرح می‌شود باید بگویم اولا حق احمدی‌نژاد است که به‌عنوان رئیس‌جمهور و فرد شماره دو نظام که صاحب رای میلیون‌ها نفر است، بتواند از زندان اوین و هر کجای دیگر این مملکت بازدید کند. دوم اینکه احمدی‌نژاد ظرف 7سال گذشته به هیچ‌وجه به فکر زندان اوین و بازدید از آن نبوده که این مساله نشان‌دهنده نوعی نقص است.تاریخ انتشار : 3 آبان 1391 08:09» اخبار مرتبط:

 • عضو کمیسیون امنیت ملی:زندان اوین شبیه هتل بود
 • مشاور احمدی نژاد آزاد شد
 • اگر احمدی‌نژاد به اوین رفته بود ستار بهشتی زنده می‌ماند
 • احمدی‌نژاد برنده مناقشه با لاریجانی‌ها
 • بازدید از اوین؛ حقی که پرسپولیس دارد اما رییس‌جمهور ندارد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود