مشروح اخبار
 » برنامه کاری تاجگردون در گچساران وباشت ؛ از نشست خصوصی تا همراهمی وزیر و استاندار

غلامرضا تاجگردون که در ماه های نزدیک به انتخابات نشست هایی را در برخی از مناطق حوزه انتخابیه خود برگزار کرده است از تغییر ساعت برگزاری یک نشست وی در شهرستان باشت خبرمی رسد.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ غلامرضاتاجگردون نماینده مردم شهرستان های باشت و گچساران ، علیرغم این که خود صاحب امتیاز رسانه است اما همیشه شبکه های اجتماعی را برای اطلاع رسانی بر رسانه های رسمی ترجیح داده است .

وی که تا چند ماه قبل عموما از سرزدن های غافلگیر کننده خود از مناطق مختلف حوزه انتخابیه و پروژه های در دست اجرا از طریق اینستاگرام اطلاع رسانی می کرد ،اما مدتی است در فصل انتخابات سرزدن های وی به روستاهای مختلف از قالب سرزده به نشست  با جوانان و ایلات وطوایف تغییر عنوان پیدا کرده است.
بنابراین گزارش تاجگردون عصر روز چهارشنبه 15 آبان ماه نشستی با سادات روستای سرآب بیز ازتوابع شهرستان باشت از ساعت 15 در مسجد صاحب الزمان خواهد داشت.

برنامه کاری تاجگردون در گچساران وباشت ؛ از نشست خصوصی تا همراهمی وزیر و استاندار

 


هم چنین روز پنج شنبه با سفر سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان به گچساران افتتاح یک سالن ورزشی در روستای سر آننیز گچساران وهمراهی وزیر از دیگر برنامه های رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه وی است.
به گزارش راک نیوز ؛ افتتاح یک دکل مخابراتی و بهره برداری از آب شرب منطقه نازمکان در صبح روز جمعه با حضور استاندار و مسئولان استانی ازجمله برنامه های تاجگردون است که چگونگی استقبال از این برنامه می تواند برای رقبای انتخاباتی وی خط و نشانی باشد.

تاریخ انتشار : 15 آبان 1398 13:30» اخبار مرتبط:

 • خوشحالی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از رای 3 وزیر پیشنهادی + عکس
 • مسجد صاحب الزمان (عج) باشت به بهره برداری رسید
 • یک غلام و این همه هوادار !/سنگ تمام یاران تاجگردون در فتح باشت +تصاویر
 • سفر وزیر پر کار روحانی به گچساران +برنامه ها
 • تاجگردون نماینده دورنهم، فردا با مردم باشت سخن میگویید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس