مشروح اخبار
 » توضیحات شهردار یاسوج در خصوص پرداخت مطالبات کارگران فضای سبز

شهردار یاسوج در خصوص مطالبات کارگران شهرداری یاسوج توضیحاتی ارائه کرد.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛  نستهن مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، گفت: شهرداری به مانند گذشته در حوزه عمرانی، خدماتی، سیما، منظر و مبلمان شهری، ترافیک و امور فرهنگی و ورزشی به جد پای کار است و توفیقات خوبی بالاخص در حوزه زیرساخت‌ها، فرهنگی و ترافیک ایجاد شده و خوشبختانه نداشته‌ها به داشته تبدیل شده است.

شهردار یاسوج بیان کرد: احداث کارخانه بازیافت و آسفالت چند کیلومتر از محور دشت‌روم تا سایت دو پشته، بازگشایی 85 درصد از معبر 45 کیلومتری شرف‌آباد به پل سوم معادل یکهزار و 200 متر مربع و فعال بودن بیش از ده‌ها پروژه جدول‌گذاری و .. پروژه‌های در دست احداث شهرداری هستند.

 وی با بیان اینکه پل چهارم بشار از پیشرفت خوبی برخوردار است، گفت: دسترسی جاده بشار به منطقه سروک از دستاوردهای این طرح است، ضمن اینکه نهضت آسفالت ادامه دارد و اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهد بالغ بر 500 هزار متر مربع آسفالت در محلات مختلف یاسوج و در طرح بازآفرینی شهری با همکاری راه و شهرسازی صورت می‌گیرد.

این مسوول در خصوص وضعیت سایت در حال احداث دفن زباله در منطقه دوپشته دشت‌روم گفت: خود رئیس کل دادگستری استان بازدیدی از این سایت داشت چرا که دغدغه حوزه قضایی سلامت مردم است در حال حاضر سایت در حال کار است و تا زمان نصب قطعات و تجهیزات انشعابات خدمات جاده این سایت را انجام می‌دهیم، این سایت تنها در حوزه شهر یاسوج نیست بلکه برای کل شهرستان بویراحمد است چرا که 40 درصد زباله خارج از شهر یاسوج به آنجا برده می‌شود.

مقدم در پاسخ به سوالی مبنی بر معوقات شهرداری و بدهی کارگران فضای سبز گفت: بدهی‌های شهرداری کمتر از 60 - 70 میلیارد تومان نیست که برخی از این مبلغ پرداخت شده است در کنار بدهی مطالباتی داریم که با هماهنگی با امور عمرانی مکاتباتی شد که دستگاه‌ها مطالبات شهرداری را پرداخت کنند.

شهردار یاسوج با بیان اینکه مردم و دستگاه‌ها عوارض  و مطالبات شهرداری را به موقع پرداخت کنند تا این مبلغ صرف توسعه خدمات شهری شود،خاطرنشان کرد: معوقات کارگران شهرداری چیزی است که همیشه وجود دارد و بستگی به درآمد شهرداری دارد البته سطح بدهی‌ها از دورهای گذشته پایین آمده و از 18 و 11 ماهه به 4 یا 5 ماه رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: در سطح نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی سطح بدهی‌ها به کمتر از یک ماه و حتی چند روز رسیده است. در آینده نزدیک یک ماه حقوق کارگران فضای سبز را پرداخت می‌کنیم که با پرداخت مطالبات برج 5 کارگران، بدهی‌ها به کمتر از 3 ماه خواهد رسید.تاریخ انتشار : 25 آبان 1398 14:04» اخبار مرتبط:

 • شهردار یاسوج عنوان کرد: در سال جاری، ۲۵ میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری ...
 • ادارات گچساران بیش از 308 میلیارد ریال به شهرداری بدهی دارند
 • ازاعتراف عضو شورای شهر یاسوج به تخلف کارگران شهرداری تانبود اعتبار احداث ک ...
 • پرداخت 9میلیارد ریال از بدهی شهردای سوق
 • شهرداری سی‌سخت ورشکسته شد+علت ورشکستگی ومبلغ بدهی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام