مشروح اخبار


» فرزند شایسته کهگیلویه رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران«ایرنا» در استان چهارمحال و بختیاری شدطی حکمی از سوی دکتر سید ضیاء هاشمی رئیس مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) ، سیدحسن جوادی زاده به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان چهارمحال بختیاری منصوب شد.


طی حکمی از سوی دکتر سید ضیاء هاشمی رئیس مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) ، سیدحسن جوادی زاده به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان چهارمحال بختیاری منصوب شد.
 
به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی ایرنا، متن حکم مدیرعامل سازمان، به شرح زیر است:

جناب آقای سید حسن جوادی زاده

با توجه به تعهد و تجربه جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان“ رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان چهارمحال و بختیاری (شهرکرد)” منصوب می شوید.پوشش دقیق، جامع و به موقع تحولات و رویدادها، فعالیت برنامه محور و تمرکز بر مسائل اجتماعی و فرهنگی در گزارش های تولیدی از جمله ماموریت های شما در دوره مسئولیت است .

لازم می دانم از خدمات و تلاش های جناب آقای جهانبخش صفری دهکردی در دوره مسئولیت قدردانی کرده و برای ایشان توفیق و سربلندی روزافزون از درگاه خداوند منان مسالت نمایم .

دکتر سید حسن جوادی زاده دارای مدرک کارشناسی علوم سیاسی، کارشناسی ارشد جامعه شناسی و دکترای جامعه شناسی اقتصادی توسعه( در مرحله تز) می باشد.

دکتر جوادی زاده از ابتدای راه اندازی دانشکده خبر اهواز که از مراکز مهم آموزشی ایرنا در حوزه خبر در سطح کشور می باشد، بعنوان معاون آموزشی از موثرین شکل گیری این مرکز مهم آموزشی بوده که نقش به سزایی در رشد و ترقی اصحاب رسانه و خبرنگاران حرفه ای استان خوزستان و حتی استان های جنوبی داشت. 

 وی از سال 1388 تا 1397 به مدت حدود 10 سال معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده خبر اهواز وابسته به سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا بوده است و از نیمه دوم سال 97 تا ابتدای سال 98 معاون آموزشی دانشکده خبر تهران بوده است.
دکتر جوادی زاده از فرزندان شهرستان کهگیلویه می باشد.


تاریخ انتشار : 25 آذر 1398 13:31» اخبار مرتبط:

 • انتصابات جدید در دانشگاه یاسوج/سرپرست مدیریت برنامه ریزی آموزشی و معاون آمو ...
 • رییس اسبق جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویر احمدمدیرکل پژوهش ایرنا شد
 • رئیس خبرگزاری ایرنا کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • با حکم هاشمی؛"سید فرشید تقی زاده" رئیس "خبرگزاری ایرنا کهگیلویه و بویراح ...
 • انتصابی جدید برای رئیس اسبق خبرگزاری ایرنادرکهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود