مشروح اخبار


» انفجار گاز مایع در یک منزل مسکونی درشیراز سه مجروح بر جای گذاشتانفجار مهیب ناشی از نشت پیک نیک باعث تخریب بخشی از منزل مسکونی و همچنین مصدومیت سه نفر از ساکنان آن شد.به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز از شیراز و به نقل از  پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز ساعت 00:16 دقیقه بامداد با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 21 را به محل حادثه در بلوار نیستان اعزام کرد.

بر اساس این گزارش، با وقوع انفجار و انتشار صدای شدید، همسایگان سراسیمه به بیرون گریختند و زمانی که با صحنه ی آوار قسمتی از یک ساختمان مواجه شدند، بی درنگ طی تماس با آتش نشانی تقاضای کمک کردند.بی احتیاطی و جرقه ناگهانی عامل انفجار

علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز دراین خصوص گفت: حادثه در یک ساختمان مسکونی اتفاق افتاد و براثر  بی احتیاطی و نشت گاز از پیک نیک در مجاورت بخاری گازی و ایجاد جرقه ناگهانی موجب انفجار شدیدی در منزل مسکونی شد.

وی با اشاره به مصدوم شدن سه نفر  نفر از ساکنان ساختمان، افزود: شدت انفجار به قدری بود که علاوه بر تخریب بخشی از منزل، باعث فروریختن در و پنجره و شیشه ها نیز گردیده بود.

عدلو تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق ساختمان و کشیدن یک رشته لوله ی آبدهی وارد محل شدند و تیم نجات نیز برای جستجوی محبوس شدگان احتمالی وارد ساختمان شده و تمامی قسمت های ساختمان مسکونی مورد کاوش و تجسس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: پس از خروج هر سه مصدوم و تحویل آنان به عوامل اورژانس برای انتقال به مراکز درمانی، آتش نشانان به ایمن کردن کامل محل حادثه مشغول شدند.

انفجار گاز مایع در یک منزل مسکونی درشیراز سه مجروح بر جای گذاشت

 عدلو افزود: پس از جابجایی اجناس، آوار برداری در منزل مسکونی و ایمن کردن محل، نیروهای آتش نشانی به عملیات خود پایان دادند.تاریخ انتشار : 1 دی 1398 12:43» اخبار مرتبط:

 • آتش سوزی منزل مسکونی درشیراز پیرمرد را به کام مرگ فرو برد
 • آتشی که شومینه به جان خانه انداخت /آتش منزل مسکونی را در شیراز به کام خود ...
 • انفجار منزل مسکونی در شیراز سه نفر را سوزاند + تصاویر
 • انفجار ساختمان مسکونی در شیراز !+جزئیات
 • روایت یک آنش نشان از چگونگی مرگ زن جوان گچسارانی در شیراز
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام