مشروح اخبار


» مرگ دلخراش راننده سواری در حادثه برخورد با تیر چراغ برق درشیرازدر حدود ساعت 00:01 دقیقه بامداد امروز، آتش نشانان ایستگاه 17 و گروه امداد ونجات جاده ای را به محل حادثه واقع در کمربندی مهدی آباد اعزام کرد.


به گزارش  خبرنگار حوادث راک نیوز از مرکز استان فارس و به نقل از پایگاه خبری 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی در حدود ساعت 00:01 دقیقه بامداد امروز، آتش نشانان ایستگاه 17 و گروه امداد ونجات جاده ای را به محل حادثه واقع در کمربندی مهدی آباد اعزام کرد.

علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز، در باره چگونگی این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید در مسیر کمربندی مهدی آباد در حال حرکت بود که به علت نا معلومی بعد از خارج شدن از مسیر اصلی به شدت با ستون برق در حاشیه جاده تصادف کرد و باعث گرفتار شدن راننده درداخل اتاقک این وسیله نقلیه شد.

وی افزود: شدت برخورد به قدری بود که این راننده در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داد و عوامل اور‍‍‍ژانس نیز پس از انجام معاینات مورد لزوم، فوت او را تائید کردند.

عدلو در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل با بکارگیری تجهیزات ویژه نجات، قسمتی از اتاقک خودرو را برش دادند و سپس راننده را از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

گفتنی است علت وقوع این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور تحت بررسی است.

همچنین در ساعت 9:08 صبح روز گذشته نیز عدم رعایت نکات ایمنی و برخورد خودروی زانتیا به ستون برق در همین جاده مصدومیت راننده 34 و بروز خسارت مالی را به دنبال داشت.

این عملیات نیز توسط آتش نشانان تیم امداد و نجات جاده ای از ایستگاه 17 امداد رسانی شد.تاریخ انتشار : 7 دی 1398 12:01» اخبار مرتبط:

 • مرگ راننده میانسال در تصادف دو خودرو درمحور سپیدان-شیراز +عکس
 • سقوط یك دستگاه خودرو سواری در داخل رودخانه
 • باز هم بی احتیاطی، تصادفی مرگبار ، 8 فوتی و مصدوم حاصل دو تصادف در روز گذشت ...
 • سقوط مرگبار خودروی سواری در جاده شیراز کازرون
 • وقوع دو سانحه رانندگی دلخراش در شیراز 6 نفر کشته و مصدوم شدند+تصاویر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام