مشروح اخبار


» واکنش راهداری به خبرریزش تونل بم-جیرفت بر سر خودروهااکبر سلیمانی رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان جیرفت گفت: با اعلام  ورود سامانه بارشی به حوزه جنوب استان کرمان گشت‌های راهداری و دستگاه‌های راهداری در محور‌ها مستقر شدند.


به گزارش راک نیوز از جنوب شرق ایران ؛ عصر امروز خبری مبنی بر ریزش تونل درمحور بم به جیرفت منتشر شد که توسط راهداری جنوب تکذیب شد.

اکبر سلیمانی رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده‌ای شهرستان جیرفت   شایعه ریزش تونل اسفند را تکذیب کرد وافزود: با توجه به ریزش برف و کندی تردد از سمت دهبکری و حرکت کند خودرو‌ها شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر ریزش تونل و زیر آوار رفتن خودرو‌ها در فضای مجازی مطرح شده که تکذیب می‌شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جیرفت با بیان اینکه اینگونه شایعات متاسفانه سبب نگرانی مردم می‌شود، گفت: نیرو‌های گشت راهداری در محور جبالبارز مستقر هستند تا در صورت نیاز وارد جاده شوند.

سلیمانی از مردم خواست به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند و خبر‌های موثق را از حوزه رسانه‌های رسمی و روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان دریافت کنند.

تلفن ۱۴۱مرکز مدیریت راه‌ها برای اطلاع از وضعیت جوی راه‌ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم است.همچنین فرماندار قلعه گنج از مسدود شدن راه چند روستا دراین شهرستان در اثر ریزش باران خبرداد و از مردم خواست تا پایان حضور سامانه بارشی در استان از حضور در کنار رودخانه ها خودداری کنند.

سرگرد روح‌الله حسین‌زاده فرمانده پلیس راه جیرفت نیز گفت: ماموران پلیس راه اجازه ورود خودروها به مسیر جیرفت - ساردوئیه را به دلیل شدت بارش برف در گردنه امیرالمومنین نمی‌دهند لذا محور جایگزین محور جیرفت - دهبکری است.

او افزود: رانندگان از سفرهای غیرضروری در محورهای برفی جنوب کرمان خودداری کنند.

سرگرد حسین‌زاده از مه گرفتگی در محورهای منتهی به کرمان خبر داد و اظهار داشت: رانندگان با احتیاط در این مسیرها تردد کنند.‌

فرمانده پلیس راه جیرفت از بارش باران در محور جیرفت به بم و بارش برف در محور جیرفت به بافت خبر داد و گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای برف‌گیر از زنجیر چرخ استفاده کنند.تاریخ انتشار : 20 دی 1398 23:01» اخبار مرتبط:

 • کلیه محورهای موصلاتی استان کهگیلویه وبویراحمد باز است
 • بارش یک متری برف محور سی‌سخت ـ پادنا‌ را‌ مسدود کرد
 • تردد در برخی جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد با زنجیر چرخ امکان پذیراست
 • واکنش معاون راهسازی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به ریزش تونل ...
 • مسدود شدن محور بندرعباس - سيرجان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام