مشروح اخبار


» تسهیلات بانک توسعه تعاون با سهولت بیشتر به کشاورزان اعطا می گردد جهت تسهیل در ارائه خدمات تسهیلاتی به کشاورزان از منابع بند الف تبصره ۱۸ بانک توسعه تعاون امکان ارائه تسهیلات جهت زمین های زراعی فاقد سند را فراهم آورد


به  گزارش  راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد  و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان: کشاورزان متقاضی دریافت تسهیلات از منابع بند الف تبصره ۱۸ که محل اجرای طرح آنها زمین زراعی فاقد سند رسمی می باشند می توانند با ارائه مختصات زمین از اداره منابع طبیعی و ارائه جوابیه استعلام اداره ثبت اسناد و املاک مبنی بر عدم معارض نسبت به تکمیل پرونده تسهیلاتی خود اقدام نمایند . 
بر این اساس پرونده اعتباری متقاضیان بخش کشاورزی تسهیلات بانک توسعه تعاون در اجرای بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال جاری که قصد احداث بنا در زمینهای فاقد سند مالکیت رسمی دارند قابلیت رسیدگی دارد . 
در صورتی که متقاضی نسبت به اجرای مختصات زمین محل اجرای طرح از اداره کل منابع طبیعی اقدام نماید و جوابیه استعلام اداره کل ثبت اسناد و املاک مبنی بر نداشتن معارض را نیز ارائه کند پرونده قابلیت رسیدگی و تصویب را خواهد داشت . 
شایان ذکر است متقاضی تسهیلات بخش کشاورزی در صورت احصای شرایط مذکور لازم است تعهدی مبنی بر اجرای طرح در محل مذکور و همچنین عدم فروش آن تا زمان تسویه ارائه دهد . 
گفتنی‌ است بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک‌های عامل تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ با دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت جهاد کشاورزی قرارداد همکاری برقرار نموده است که بر این اساس، ۱۱.۵۰۰میلیارد ریال تسهیلات از سوی این بانک به فعالین بخش کشاورزی پرداخت خواهد شد.
این گزارش حاکی است بانک توسعه تعاون در سال جاری به تعداد ۱۵۷۱۰فقره و به میزان ۱۲۱۸۰میلیارد ریال تسهیلات در بخش کشاورزی پرداخت نموده است که ۶۲۴میلیارد ریال مربوط به تسهیلات معرفی شدگان تبصره ۱۸بخش کشاورزی بوده است.
ضمنا سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از این مبلغ ۱۷۱ میلیارد و ۲۹۲ میلیون ریال در بخش و ثابت و جاری می باشد .


تاریخ انتشار : 24 دی 1398 15:13» اخبار مرتبط:

 • مدیریت شعب بانک توسعه تعاون خبرداد: دستورالعمل شیوه اجرایی بخشودگی سود تسهی ...
 • شرایط ویژه بانک کشاورزی برای کشاورزان دارای معوقات /تقسیط معوقات بانکی کشاو ...
 • ۱۶۰میلیاردریال تسهیلات اشتغالزایی به نهاد های حمایتی
 • 2567 طرح اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در کارا ثبت شد
 • پرداخت 229 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج توسط بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحم ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام