مشروح اخبار


» هرگونه عزل و نصب در استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شداستاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: دشمن دائما در حال طراحی نقشه برای انتخابات است .وی اضافه کرد :هرگونه عزل و نصب در استان ممنوع شدبه گزارش راک نیوز از یاسوجم ؛استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رعایت قانون و اصل بی طرفی برای همه مسئولان ، برگزار کنندگان، اجرا کنندگان و ناظران از جمله محورهای اساسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است و باید همه حافظ آرای مردم باشیم. 
حسین کلانتری در نشست هم اندیشی که با حضور اعضای هیات های اجرایی مراکز حوزه های انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار شد بر تامین امنیت روانی جامعه در انتخابات تاکید کرد و گفت: در برگزاری انتخابات شفاف عمل می کنیم و چیزی برای پنهان کردن نداریم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اعضای هیات های اجرایی متشکل از معتمدین مردم مناطق مختلف استان هستند، عنوان کرد: انتظار می رود با رعایت امانت داری در برگزاری هرچه بهتر این انتخابات ما را یاری کنید.
وی با تاکید بر اینکه فرمانداری که به عنوان سرباز جمهوری اسلامی انتخاب شده باید با اقتدار انجام وظیفه کند، تصریح کرد: هر فرمانداری به هر دلیلی نمی تواند در این انتخابات بی طرف باشد خودش کنار برود.
نماینده ارشد اجرایی استان اظهار داشت: کوچک ترین خدشه ای نباید به آراء مردم وارد شود و ما باید با همدلی و عملکرد مطلوب خود زمینه اطمینان مردم را فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: حمایت یک مسئول از کاندیدای خاص مطلقاٌ برای ما قابل پذیرش نیست و در صورت مشاهده چنین موردی در اسرع وقت برخورد خواهد شد.
کلانتری با بیان اینکه مسئولان باید از هرگونه جانبداری خودداری کنند، افزود: روحیه بی طرفی و امانت داری در بین مسئولان و اعضای هیات اجرایی تقویت شود.
وی با اشاره به اینکه دشمن برای انتخابات برنامه ها دارد، گفت: نباید اجازه دهیم سناریوی دشمن برای انتخابات مجلس پیاده شود.
کلانتری خواستار نظارت دقیق برای هرچه بهتر برگزار کردن انتخابات شد و گفت: فرمانداران و اعضای هیات اجرایی شعبه به شعبه امکانات، وضعیت ترافیکی، تردد،برق اضطراری، کاربران رایانه، پشتیبانی و ...را رصد و در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.
کلانتری بر جلوگیری از هرگونه شائبه و بی اعتمادی در ذهن مردم تاکید کرد و افزود: هرگونه عزل و نصب در شهرستان ها ممنوع و در مرکز استان باید قبل از هرگونه اقدامی با رئیس ستاد انتخابات استان هماهنگی انجام شود.
وی در خصوص برگزاری آئین های افتتاح و کلنگ زنی نیز گفت: افتتاح یا کلنگ زنی موردی نداریم مگر در ایام دهه مبارک فجر که با حضور مسئولان کشوری انجام می شود.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه بار اصلی برگزاری انتخابات از صفر تا صد ،روی دوش فرمانداران سنگینی می کند، گفت: هرگونه تخلفی را در هر مرحله ای مشاهده کنیم به طور قطع برخورد می کنیم.
کلانتری تصریح کرد: نظام، دولت و ملت همه خواستار برگزاری انتخاباتی بی طرفانه و سالم هستند و ما باید در این خصوص به رسالت واقعی خود عمل کنیم.
وی با تاکید بر اینکه قانون فصل الخطاب است، گفت: بدون هیچ مماشاتی رعایت قانون و حرکت در ریل قانون انتخابات در دستور کار است.


تاریخ انتشار : 25 دی 1398 23:52» اخبار مرتبط:

 • هم قسم شدن اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخاباتی سالم/انتخاب معتمد ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:مردم وفادار،یکی از پرشورترین، سالم ترین و امن ...
 • اعضای شعب اخذ رای شهرستان کهگیلویه مشخص شدند
 • هشدار شورای نگهبان به هرگونه تبلیغ زودهنگام انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحم ...
 • تاریخ ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا اعلام شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام