مشروح اخبار


» در دیدار مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد با دادستان جدید عمومی و انقلاب مرکز استان عنوان شد؛ لزوم همراهی دستگاه قضایی برای برخورد با افراد متخلفدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان گفت:اطمینان از سلامت فرآورده های خام دامی از اهمیت ویژه ای برای اینجانب برخوردار بوده و با متخلفین حوزه بهداشت و سلامت جامعه با قاطعیت کامل برخورد خواهد شد.


به گزارش راک نیوز ، عبداله بهمنش ، مدیرکل دامپزشکی استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دادستان جدید عمومی و انقلاب مرکز استان، به حیطه گسترده وظایف دامپزشکی اشاره کرد  و گفت: این مجموعه در سه محور صیانت از سرمایه دامی کشور، مبارزه و پیشگیری از بیماری‌های مشترک بین دامها  و انسان و نیز نظارت بر مراکز تولید و عرضه‌کننده فرآورده‌های خام دامی و مراکز خدماتی بخش خصوصی دارای وظایف فراوانی است.
وی  خاطرنشان کرد: در این چرخه، افرادی سودجو و متخلف با فعالیت‌های خارج از ضوابط بهداشتی و قانونی، سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند که برخورد قاطع با این افراد، مساعدت و همراهی دستگاه قضایی را می‌طلبد.
مدیرکل دامپزشکی استان پشتوانه قضایی را در مسائل مرتبط با بهداشت عمومی  یادآور شد و گفت :  وقتی بین دامپزشکی و دستگاه قضایی تعامل مناسب باشد با اعتماد به نفس بیشتری،  نقش نظارتی و حاکمیتی خود را ایفا کرده و می توانیم در تحقق شعار نظارت بهداشتی از مزرعه تا سفره موفق باشیم.
سید علی ملک حسینی ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان  ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه عوامل دامپزشکی استان و تشکر از این دیدار، با تاکید بر اهمیت نقش دامپزشکی در تامین بهداشت و امنیت غذایی جامعه خاطر نشان کرد: اطمینان از سلامت فرآورده های خام دامی از اهمیت ویژه ای برای اینجانب برخوردار بوده و با متخلفین حوزه بهداشت و سلامت جامعه با قاطعیت کامل برخورد خواهد شد.
وی تصریح کرد:پشتیبانی از دست اندرکاران حوزه بهداشت عمومی یکی از مهمترین وظایف تشکیلات قضایی است و در این زمینه به کلیه پرونده های ارجاعی از دامپزشکی با همت و قاطعیت رسیدگی می شود و هیچگونه اغماض و چشم پوشی در این زمینه صورت نخواهد گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب استان در پایان از تلاش های مدیرکل دامپزشکی استان و تمامی همکاران ایشان به واسطه مسئولیت پذیری و پشتکار آنان در بحث کنترل و پیشگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سالهای 95 و 96 و همچنین  ایجاد و افزایش امنیت غذایی در سطح جامعه، کمک به رشد و تعالی بهداشت عمومی قدردانی نمود.
ملک حسینی در پایان این دیدار خاطر نشان کرد که سردار سلیمانی به تعبیر مقام معظم رهبری، فردی انقلابی  و به تمام معنا بود و او به تنهایی یک مکتب بود که  متعلق به هیچ جناح و جریانی نبودند و این مهم در تشییع پیکر مطهر ایشان در ایران و عراق تجلی یافت  و همه ما بویژه مسئولین باید راه ، شیوه و منش  این شهید عزیز را بعنوان یک الگو در پیش بگیریم.


تاریخ انتشار : 1 بهمن 1398 18:11» اخبار مرتبط:

 • در دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد عنوا ...
 • دیدار دو مدیر کل در راستای هم‌افزایی در دفاع از سلامت و امنیت غذایی شهروندا ...
 • به همت دامپزشکی بویراحمدانجام شد: معدوم سازی 250کیلوگرم گوشت تاریخ مصرف گذش ...
 • ۲۰۰کیلوگرم گوشت گوساله غیر بهداشتی در شهرستان چرام کشف و معدوم شد
 • کشتارگاه دام در شهرستان بهبهان پلمب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام