مشروح اخبار


» سقوط کارگر ساختمانی به از ارتفاع 15متری در شیرازبه گفته علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی، این کارگر جوان در ارتفاع 15 متری ساختمان نیمه کاره، سرگرم کار بود که بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی، ناگهان به داربست های ساختمان برخورد و بعد از آن به عمق محل گودبرداری سقوط کرد.

 به گزارش خبرنگار حوادث راک نیوز از شیراز و به نقل از  پایگاه خبری 125، به دنبال وقوع این حادثه سایر کارگران سراسیمه با سامانه 125 تماس گرفتند و آتش نشانی را در جریان آن قرار دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 17 را ساعت 19:14 دقیقه دیروز به محل حادثه واقع در خیابان عدالت روانه کرد.
به گفته علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی، این کارگر جوان در ارتفاع 15 متری ساختمان نیمه کاره، سرگرم کار بود که بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی، ناگهان به داربست های ساختمان برخورد و بعد از آن به عمق محل گودبرداری سقوط کرد.
وی اضافه کرد: آتش نشانان ضمن ایمن سازی، باتوجه به وجود یک دستگاه خودروی جرثقیل در محل، بی درنگ با استفاده از این وسیله به عمق گودبرداری رفتند و سپس با احتیاط کامل بوسیله برانکارد مخصوص و جرثقیل، کارگر مصدوم را از داخل گودال خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.
عدلو خاطرنشان کرد: این کارگرجوان که از قسمت کمر و پا دچار مصدومیت شدید شده بود، به وسیله آمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.
عدلو تاکید کرد: تحقیقات بیشتر در خصوص علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان این سازمان در دست انجام است.
همچنین در ساعت 16:46 همین روز نیز سقوط کارگری 30 ساله از داربست ساختمان نیمه کاره در چهار راه مشیر وی را راهی بیمارستان کرد. این عملیات توسط تیم امداد و نجات از ایستگاه 11 امداد رسانی شد.تاریخ انتشار : 5 بهمن 1398 12:51» اخبار مرتبط:

 • مرگ دلخراش راننده سواری در حادثه برخورد با تیر چراغ برق درشیراز
 • دست کارگر رستوران در چرخ گوشت صنعتی /بی احتیاطی کارگر رستورانی هنگام کار با ...
 • جوان 27 ساله از حادثه سقوط در چاه 15 متری جان سالم به در برد+عکس
 • سقوط کارگر28 ساله از طبقه سوم یک ساختمان شش طبقه در حال ساخت !
 • از سقوط مرگباریک کارگر از تاور برروی میلگردها تا برخورد شدید کامیون با ستون ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام