مشروح اخبار


» دادستان یاسوج:هیچ کسی حق استفاده از بیت المال در انتخابات مجلس یازدهم در حمایت از داوطلبان خاص را ندارددادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ۴۰ پرونده تخلفات انتخاباتی در این استان خبر داد.


به گزارش راک نیوز ""سید علی ملک حسینی" پیش از ظهر یکشنبه، ششم بهمن ماه در نشست با خبرنگاران افزود: صداقت و آگاه سازی همراه با تدبیر از رسالت های رسانه هاست.
وی اظهارکرد: دشمن متوجه شده که رمز پیروزی ملت وحدت در زیر سایه ولایت فقیه است.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خاطرنشان کرد: دوطلبان، لیدرها، مردم و رسانه ها گامی در راستای اهداف دشمن بر ندارند.
ملک حسینی تصریح کرد: وظیفه رسانه ها شاخص های نماینده انقلابی در تراز انقلاب را به مردم معرفی کنند.
وی ادامه داد: برخی رسانه ها با اخباری که منتشر می کنند به وحدتی که با خون شهید سلیمانی ها بوجود آمده دامن می زنند.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج عنوان کرد: تاکنون ۴۰ پرونده در زمینه تخلفات انتخاباتی ۹۸ در دادسراهای استان تشکیل شده است که بیشترین تعداد مربوط به شهرستان گچساران بوده است.
ملک حسینی تاکید کرد: سیاست حضور حداکثری، شاداب و پر شور مردم در انتخابات مجلس یازدهم است به همین خاطر تاکنون بیشتر هدف ما پیشگیری بود.
وی با بیان اینکه گذاشتن نظرسنجی از سوی رسانه ها ممنوع است، بیان کرد: نظرسنجی های غیرقانونی در خصوص انتخابات ۹۸ از سوی برخی پایگاه‌های خبری محلی انجام شد که با ورود پلیس فتا و دادستانی جمع شده اند.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج اظهارکرد: هیچ کسی حق استفاده از بیت المال در انتخابات مجلس یازدهم در حمایت از داوطلبان خاص را ندارد، یکی دو مورد بود که تذکر داده شد و یکی دو مورد تفهیم اتهام شد.
ملک حسینی گفت: در جایی که لازم به برخورد قضایی باشد سرعت و قاطعیت را ذر برخورد با جرائم انتخاباتی سر لوحه کار خود قرار داده ایم.
وی از دستگیری کسانی که اقدام به تیراندازی جهت استقبال از داوطلبان کرده بودند، خبر داد و تصریح کرد: برخی از افراد که اقدام به تیراندازی کرده، بازداشت شدند که تا پایان انتخابات ۹۸ در بازداشت به سر می برند. افرادی نیز که تنها حضور با سلاح کردند احضار شدند.
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج با اشاره به ممنوع بودن تبلیغات زودهنگام تا زمان مقرر شده خاطرنشان کرد: مواردی از تجمع و تبلیغات زودهنگام داشته ایم که تذکرات لازم داده شد و هرگونه تجمع در اماکن عمومی و تالارها ممنوع است و چند پرونده نیز در این خصوص تشکیل شده و افرادی تفهیم اتهام شدند.
ملک حسینی با اشاره به اینکه یک پایگاه اطلاع رسانی استان یک داوطلب را از هم اکنون پیروز انتخابات قطعی اعلام کرد، ادامه داد: مدیر و خبرنگار سایت احضار و بازداشت شدند و با قرار تامین مناسب آزاد شدند و همچنین یک پایگاه خبری دیگری که توهین کرده بود که برخورد لازم صورت گرفت.
وی عنوان کرد: آسیب زدن به وحدت جامعه را خط قرمز می دانیم و طبق قانون با چنین افرادی برخورد شدید خواهیم کرد./ایسنا

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1398 12:19» اخبار مرتبط:

 • بازداشت ۵ فرد مسلح طرفدار کاندیداها در کهگیلویه و بویراحمد/ ۲نفر متواری هست ...
 • 3فرد مسلح در کهگیلویه بازداشت شدند/جزئیات
 • هشدار دادستان گچساران درباره تبلیغات انتخاباتی زودهنگام
 • تشکیل پرونده برای متخلفان انتخاباتی در ۴شهر کهگیلویه و بویراحمد
 • دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد: تبلیغات زودهنگام نام ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام