مشروح اخبار


» 3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمداستاندار کهگیلویه و بویراحمدبا تاکید بر اینکه رضایت مردم، دلیل اصلی مشروعیت ما مسئولین است،گفت: ملاقات مردمی فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان است.


حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد امروز یکشنبه در دیداری هر چند فشرده اما پر ثمر و با دورنمایی از امید با قشرهای مختلف مردمی از دورترین و محروم ترین نقطه استان یعنی روستای بلوط بلند لوداب و همچنین برخی سرمایه گذاران و بخش خصوصی دیدار و ضمن آشنایی نزدیک با مشکلات، تنگناها و خواسته های بحق آنان بر رفع سریع مشکلات این افراد نیز تاکید کرد.

 

نکته حائز اهمیت در ملاقات مردمی امروز کلانتری تاکید و توجه به خواسته های عمدتا عمومی ، قابل حل و در عین حال مورد تاکید سیاست ها و رویکرد توسعه مدارانه دولت نیز بودند.

 

از توسعه و کمک به بهبود وضع رفاه اجتماعی  تا تحقق حقوق شهروندی ، توجه به امر توسعه روستاها با توزیع عادلانه امکانات و همچنین رفع موانع تولید بر سر راه تولید کننده و سرمایه گذار و نیز پرداخت تسهیلات و کمک های بلاعوض به سرمایه گذاران و طرح های راکد خواسته ها و دغدغه هایی بود که امروز از زبان ملاقات کنندگان با کلانتری مطرح شد.

 

در ملاقات امروز استاندار هیچ درخواست کننده و مراجعه کننده ای بدون جواب روشن از اتاق بیرون نرفت هر کس به  به فراخور نوع درخواست ها و مشکلاتی که داشت پاسخ های قانع کننده دریافت می کرد.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار و ملاقات مردمی با دعوت از هر یک از دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی و همچنین بانک های عامل و یا نهادهای نظارتی که گره مشکلات مراجعه کنندگان پیش انها بود نیز در همین نشست امروز قول مساعد برای رفع مشکلات و تحقق خواسته های آنان را گرفت.

 

کلانتری همچنین تاکید کرد که دیدارها و ملاقاهای عمومی مسئولان و متولیان امربا مردم منجر به انجام تصمیم های بهتر، جامع تر و راهگشا در حل مشکلات و دغدغه های جدی آنان خواهد شد.

 

کلانتری یاداور شد: دستگاه‌های مربوطه موظف‌اند مشکلات و درخواست های مردمی در دیدارهای عمومی استاندار و مسئولان ومتولیان امر را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنند.

 

تشکیل کارگروه ویژه برای رفع مشکلات روستای بلوط بلند لوداب

 

در میان این درخواست کنندگان امروز حضور یک خانم عضو شورای اسلامی روستای بلوط بلند لوداب نیز بیش از همه توجه استاندار کهگیلویه وبویارحمد را به خود جلب کرد.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیزپس از شنیدن مشکلات این روستا از زبان عضو شورای شهر در این زمینه خواستار تشکیل کارگروه ویژه ای با محوریت دفتر روستایی استانداری برای پیگیری و تسریع در رفع مشکلات و خواسته های مردم این روستا شد.

 

 کلانتری در این دیدار مدیران کل سازمان جهاد کشاورزی، آب و فاضلاب، شرکت گاز، دانشگاه علوم پزشکی ، راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای ، میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین معاونان اقتصادی، عمرانی و حوزه امور بانوان استانداری و نیز شخص فرماندار بویراحمد و بخشدار لوداب را موظف به بازدید و حضور میدانی  ظرف هفته جاری از این روستا و سایر روستاهای اقماری و حومه بخش لوداب کرد.

 

وی بیان کرد: مدیرکل دفتر روستایی استانداری کهگیلویه وبویراحمد نتایج این سفر و بازدید میدانی و همچنین مصوبات اجرایی دستگاه های مربوطه را روز شنبه هفته آینده به دفتر استاندار برای پیگیری و رفع مشکلات و تنگناهای مردم این روستا و بخش لوداب ارائه دهد

***************************************************
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خودنظارتی و استمرار بازدیدها موجب حفظ آرامش و افزایش کیفیت کالا در بازار استان می شود.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ششمین برنامه ملاقات مردمی خود که از ساعت ۹ صبح امروز آغاز و تا .. :۱۱  بطول انجامید با مردم و برخی از تولیدکنندگان از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

یکی از دیدارهای ویژه امروز ملاقات رئیس و اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف ایران با کلانتری بود.

سید حشمت الله صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار نیز کلانتری را در این ملاقات ها همراهی می کرد و به صورت ویژه تمامی موارد از سوی مراجعه کنندگان بیان و مورد بررسی قرار می گرفت.

از مهم ترین خواسته های اصناف در این دیدارجلوگیری از برگزاری نمایشگاه های غیر ضرور، پیگیری حقوق اصناف به صورت کشوری،ساماندهی فروشگاه های بزرگ زنجیره ای بدون مجوز، تعیین تکلیف واحدهای صنفی در جمعه بازار یاسوج باتوجه به اینکه این واحدها فاقد پروانه کسب هستند و همکاری بیش از پیش سازمان مالیاتی، شهرداری و سازمان صمت با اصناف بود.

استاندار پس از شنیدن خواسته ها و مطالبات اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف استان، اظهار داشت: معاون اقتصادی موظف است نسبت به تشکیل نشست های تخصصی با حضور اصناف و دستگاه های متولی برای رفع این مشکلات هرچه سریع تر اقدام کند.

کلانتری همچنین از عملکرد اصناف و بازاریان در پیشگام بودن برای کمک به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل و زلزله های اخیر تقدیر کرد و گفت: باتوجه به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم انتظار می رود کالا و اقلام اساسی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به دست مردم برسد.

وی بر اجرای طرح خود نظارتی از سوی اصناف بر بازار تاکید کرد و افزود: می طلبد نسبت به گذشته نظارت ها بربازار تشدید شود.

گفتنی است ۲۸ هزار واحد صنفی در سطح استان وجود دارد.

******************************************************
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در معرفی ظرفیت‌های بی ‌نظیر استان کمتر کار شده است، گفت: جاذبه های گردشگری و تاریخی استان را با خلاقیت به گردشگران معرفی کنید.

عزیز فیلی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در نوروز گذشته میزبان گردشگران فراوانی از اقصی نقاط کشور بودیم، اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی، زمینه بهره مندی گردشگران از قابلیت های طبیعی، تاریخی و فرهنگی استان فراهم شد و شاهد رضایت گردشگران از خدمات ارائه شده بودیم.

معاون عمرانی استاندار با تاکید بر اینکه در نوروز ۹۹ نیز باید میزبان خوبی برای گردشگران باشیم، افزود: اعضای این ستاد موظفند از هم اکنون برنامه‌ ریزی‌ های لازم برای سفرهای نوروز ۹۹ را انجام دهند تا شاهد رضایتمندی حداکثری گردشگران باشیم.

وی تاکید کرد: ارتقا سطح کیفی و تنوع بخشی خدمات سفر و گردشگرپذیری اولویت اول برنامه ریزی برای نوروز ۹۹ است.

فیلی بر ارتقای زیرساخت‌ های گردشگری و خدمات بهداشتی در نقاط گردشگر پذیر استان تاکید کرد و گفت: در جهان امروز، اکوتوریسم و صنعت گردشگری از مهم ترین منابع درآمدی محسوب می شود و باید از ظرفیت ‌های تاریخی و بومی خود در این راستا استفاده کنیم.

وی بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد منبع عظیم جاذبه های گردشگری به لحاظ طبیعی و تاریخی است که باید برای معرفی و بسترسازی این ظرفیت بزرگ، برنامه محور وارد عمل شویم.

فیلی گفت: ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور توسعه و رشد اقتصادی این استان باید معرفی شود

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 

3 خبر کوتاه از استانداری کهگیلویه و بویراحمد

 
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1398 18:51» اخبار مرتبط:

 • در سفر استاندار و معاون رئیس جمهور به چرام مطرح شد اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریا ...
 • دومین ملاقات مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۵ ساعت به طول انجامید
 • معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برگزاری هرگونه جلسه‌ای در روز ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل مردم نشست
 • ورودی شهرهای کهگیلویه وبویراحمد پاکسازی شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام