مشروح اخبار


» ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد از اقدامات و مواضع انتخاباتی استاندارقدردانی کردندشورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و امامان جمعه کهگیلویه و بویراحمد از مواضع و اقدامات انتخاباتی استاندار قدردانی کردند.به گزارش راک نیوز" با روی کار آمدن حسین کلانتری به عنوان سومین استاندار دولت تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بیراحمد یکی از اولویت‌هایی که توسط وی در همه نشست ها و جلسات و برنامه ها اعلام شد موضوع انتخابات و برگزاری سالم و توام با امنیت آن در استان بود.

استاندار در آخرین نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیانی قاطع و خارج از تعارف به مدیران خود گوشزد کرد که نه در نشست‌های انتخاباتی حضور داشته باشند و نه از بیت المال برای کمک به کاندیدایی خاص استفاده کنند که در هر دو صورت برخورد خواهد شد.

همین مواضع استاندار موجب شده تا مردم با امیدواری هر چه بیشتر خود را آماده حضور در پای صندوق های رای کنند و نسبت به برگزاری یک انتخابات پرشکوه و امن و سالم خوشبین‌تر از همیشه باشند.

بسیاری از مردم و سیاسیون و کارشناسان و مسوولان نسبت به چنین مواضعی از سوی استاندار قدردانی و تمجید کرده اند که ائمه جمعه استان نیز از چنین رویکردی از سوی استاندار استقبال کرده اند.

حجت‌الاسلام صفدر پناهی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد در همین خصوص و در نشست شورای اداری استان از سوی این نهاد و همچنین ائمه جمعه استان از اقدامات انتخاباتی و مواضع حسین کلانتری قدردانی کرد.

پناهی گفت: خوشبختانه استاندار تا به امروز به وعده هایی که در خصوص انتخابات داده به خوبی عمل کرده که از جانب خود و همه ائمه جمعه استان از استاندار تشکر می‌کنم./فارستاریخ انتشار : 8 بهمن 1398 10:46» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مدیران متخلف که قصد دست درازی در انتخابات د ...
 • فتاح محمدی:مجریان و ناظران انتخابات حق ورود در فعالیت‌های انتخاباتی را به ه ...
 • درخواست برخی همفکران استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ائمه جمعه/ورود بازرسی ...
 • برگزاری جلسات انتخاباتی زودهنگام در کهگیلویه و بویراحمد غیرقانونی است+انتقا ...
 • فرمانداران گوش به زنگ ائمه جمعه باشند./دستور یا .....
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام