مشروح اخبار


» روایت تلخ یک نامزد رد صلاحیت شده در ممسنی و رستم از سوء استفاده از موقعیت شغلی در جهت حذف دیگران و گزارش نویسی های کور+متن نامهدرحالیکه با ثبت نام و فعالیت برخی چهره های سرشناس از ماه ها قبل در حوزه انتخابیه ممسنی انتظار می رفت رقابت حساسی  در این حوزه رقم بخورد، اما با حذف اکثر نام های شاخص ،بنظر انتخابات بیشتر تک قطبی خواهد شدمگر آنکه با تغییر حوزه انتخابیه برخی از نامزدهای مجلس موافقت شود.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان فارس ؛ پس از پایان آخرین روزنه امید برای رد صلاحیت شده ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم ،برخی با این کارزار ناخواسته خداحافظی کردند.
بنابراین گزارش ،محمد موحدی از چهره های شاخص و رد صلاحیت شده در این دوره از انتخابات در نامه خطاب به مردم حوزه انتخابیه ممسنی و رستم از آنها حلالیت خواست.

متن کامل نامه محمودی که در آن به نکات مهم و دردناکی اشاره کرده است در زیر آمده است :

مردم بافرهنگ، فهیم و بزرگوار شهرستان های ممسنی و رستم

با سلام و آرزوی سلامتی

ضمن تشکر و سپاس فروان از محبت های بی کران و بی شائبه شما، بر خود واجب می دانم چند نکته را به حضورتان عرض نمایم:

۱- قبل از هر چیز طلب حلالیت دارم. در مدتی که در محضر شما داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی بودم در صورت هر گونه قصور یا تقصیر چه عمدی و چه سهوی درخواست بخشش دارم.

۲- ممسنی و رستم مهد نخبگان زیادی است اما متاسفانه هم افزایی و هم گرایی در بین آنان بسیار اندک؛برعکس واگرایی، فاصله و رقابت های ناسالم به خصوص در عرصه انتخابات یا به دلیل انتخابات بین آنان بسیار زیاد است. تلاش برای حذف رقباء به هر نحو ممکن یکی از زمینه های این واگرایی و فاصله است.

۳- سوء استفاده از موقعیت شغلی در جهت حذف دیگران و گزارش نویسی های کور آسیب دیگری است که در صحنه انتخابات وجود دارد. بنده با اعتقاد به خدای متعال از هر دو گروه در دنیا و آخرت گذشت نمودم اما ای کاش چنین بداخلاقی های از شهر و دیارمان رخت بربندد.

۴- خدا را شاهد می گیرم صرفا به قصد خدمت خالصانه، پاک و بی ریا وارد این عرصه شده بودم و چون درد فقر را چشیده بودم قصدم آن بود که برای آخرتم با خدمت به مردم دیارم توشه ای ذخیره نمایم.

۵- خدا را شاهد می گیرم که به مردم دیارم عشق می ورزم و افتخار می کنم. فکر می کردم در مسیری که قرار گرفته بودم توان خدمت بیشتری به مردم دیارم دارم؛ اما منبعد هم اگر توانم صرفا به اندازه سرانگشتان دستم باشد فروگذار نخواهم کرد.

۶- و اما در خصوص همراهان و دوستان نزدیکم خدا را شاهد و ناظر می گیرم که دوستانم را از خودم بیشتر دوست دارم از اینکه توانم بیشتر از این نبود که در خدمتتان باشم عذر می خواهم. تمام تلاشم را کردم اما نتوانستم از موانع زیادی که برایم ساخته بودند عبور کنم. آنان برای جیفه پست دنیا، دست به کارهای زده بودند و دست هایم را به بدترین شکل ممکن بسته بودند. از اینکه در این مدت انتظار کشیدید عذر می خواهم. عذرم را بپذیرید که توانم بیشتر از این نبود.

 

خدایا خودت می دانی برای نام و نشان یا پست و مقامی یا هر انگیزه مادی دیگری در این عرصه پا نگذاشته بودم.

 

الهی رِضاً بِرِِضِاکَ ؛ خدایا راضی به رضای تو هستم.

خدایا عاقبتم را و عاقبتمان را ختم به خیر بگردان.

 

دکترمحمد محمودیتاریخ انتشار : 22 بهمن 1398 22:14» اخبار مرتبط:

 • شوک رد صلاحیت ها به انتخابات در حوزه انتخابیه ممسنی؛ رد صلاحیت ۳ نماینده مج ...
 • آخرین گزینه های ثبت نامی در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم + اسامی
 • چه کسانی امروز در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم ثبت نام کردند+اسامی
 • جدیدترین گزینه های داوطلب مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم + ...
 • کاندیداهایی که امروز در ممسنی ثبت نام کردند +اسامی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام