مشروح اخبار


» انصراف یک نماینده مجلس در روز اول تبلیغات مجلس شورای اسلامی + جزئیاتدرحالیکه بسیاری برای تایید صلاحیت و حضور در کارزار انتخاباتی تلاش می کردند ،صبح امروز یک نماینده فعلی مجلس و نامزد انتخابات از ادامه رقابت انصراف داد .


نماینده مردم فسا در مجلس گفت: نمی توانم جوابگویی درخواست هایی باشم که با وظایف نمایندگی سازگاری ندارد بنابراین از شرکت در انتخابات انصراف دادم.


به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان فارس ، «محمد جواد جمالی نوبندگانی»، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم فسا ضمن تایید انصراف کاندیداتوری خود از مجلس یازدهم” گفت: بعد از ۴ سال حضور در مجلس دهم، احساس کردم خسته ام و احتیاج به استراحت، دارم. توقعی که در جامعه از نماینده وجود دارد، توقع واقعیِ  بر مبنای قانون گذاری و نظارت بر قانون، نیست.
او ادامه داد: خیلی ها به دلایل مختلف از نماینده کارهایی را طلب می کنند که در شان نمایندگی نیست، کارهایی نظیر گرفتن وام، موقعیت، مسئولیت، انتقال دانشجو، کارمند و مهمتر دخالت در امور ریز اجرایی و کمک های مالی. متاسفانه به هر دلیلی درست و یا غلط، توقعات خارج از مسئولیت نمایندگی کار را سخت می کند.
نماینده مردم فسا در مجلس گفت: انسان شرمنده مردم می شود زیرا توقعات با شرایط مملکت جور درنمی آید. 
او گفت: سعی کردم از سیاست زدگی، جناح بازی و اموراتی که مربوط به نمایندگی نیست و شان مجلس و نماینده را پایین می اورد، پرهیز کنم. هیات های اجرایی و هیات های نظارت هم برای مجلس دهم و هم برای مجلس یازدهم از همان اول،  من را تایید کردند. اما نمی توانم جوابگویی درخواست هایی باشم که با وظایف نمایندگی سازگاری ندارد.
به گزارش راک نیوز ، وی ادامه داد: با توجه به مشکلات، مردم فقط نماینده را مسئول این امور می دانند و نماینده دیگر وقتی برای فکر کردن برای طرح ها و لوایح ندارد ونمی تواند، به درخواست های مختلف و به دور از شان نمایندگی، جواب بدهد. بایستی در اینده فکری برای مجلس کنیم که بتواند، وقت بیشتری برای پژوهش در طرحها و لوایح داشته باشد. ان شاء الله مجلس اینده مجلس قوی تری باشد.


تاریخ انتشار : 24 بهمن 1398 14:15» اخبار مرتبط:

 • اولین نماینده مجلس در استان فارس که از انتخابات انصراف داد +عکس
 • اولین نماینده مجلس در استان فارس که از انتخابات انصراف داد +عکس
 • گفتگوبا نماینده ممسنی ورستم از موافقان طرح محدودیت نمایندگی مجلس
 • رفتار نماینده سراوان با کارمند گمرک را امروز در هیأت نظارت بررسی می کنیم
 • استدلال منطقی"بزرگواری"برای استانی شدن انتخابات مجلس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام