مشروح اخبار


» سرفاریاب می تواند به قطب گردشگری در این منطقه تبدیل شودسید محمد موحد در سومین نطق انتخاباتی خود در جمع مردم سرفاریاب، با بیان اینکه در مقایسه امروز با ادوار گذشته، شاهد تحویل بی بدیل در سرفاریاب هستم


به گزارش راک نیوز، سید محمد موحد در سومین نطق انتخاباتی خود در جمع مردم سرفاریاب، با بیان اینکه در مقایسه امروز با ادوار گذشته، شاهد تحویل بی بدیل در سرفاریاب هستم، گفت: هزینه ها، تلاشهای و توطئه های زیادی برای فاصله انداختن بین سادات امامزاده علی با سادات رضا توفیق شد؛ اما می بینیم سادات امزاده علی وارد این عرصه شدند و توطئه ها را نقش بر آب شدند. وی عنوان کرد: سرفاریاب همیشه یکی از جایگاه های تصمیم گیری در حوزه کهگیلویه بودند و شاهد آثار عملی آن نیز هستیم. موحد با اشاره به اینکه مردم این منطقه در کنار ایل شجاع و سترگ نویی دست به دست هم دادند و حرکت بزرگی آغاز و همایش امروز را رقم زدند، تصریح کرد:توجه به مسائل پیش پا افتاده و قوم گرایی در تفکر ما جایگاهی ندارد ؛ چرا که شعاع فکر ما بلندای کوه نیر و دناست. وی گفت: هر چه فریاد زدند موحد برای سادات امامزاده علی کاری نمی‌ کند نتوانستند باعث تفرقه شوند؛ زیرا بیشتر دفاع ما از ایل نوعی، سادات و سرفاریاب بود. موحد افزود: فعالیت ما فقط در قالب حرف نبود با آوردن وزیر به منطقه عملا ثابت کردیم در خدمت به این منطقه آماده هستم و وزیر را مجبور کردیم در قبال خواسته مردم تسلیم شود.
 وی گاز رسانی، جاده، بخشداری را بخشی از پروژه ها انجام شده در زمان نمایندگی خود برشمرد وبیان کرد: اکنون راه اندازی معدن از پروژه هایی است که می تواند در توسعه و اشتغالزایی منطقه نقش بسزایی داشته باشد که به جد در دستور کار قرار دارد و باید عملی شود.
  موحد گردشگری را از پروژه هایی دانست که می تواند در آبادانی منطقه حائز اهمیت باشد و افزود: حوزه سرفاریاب می تواند به قطب گردشگری در این منطقه تبدیل شود و ما این مسیر را با قاطعیت تمام پیگیری خواهیم کرد.


تاریخ انتشار : 26 بهمن 1398 13:29» اخبار مرتبط:

 • حمایت "روشنفکر " از موحد در انتخابات کهگیلویه بزرگ + عکس
 • شهردار سرفاریاب از یک تصادف جان سالم به در برد/جزییات
 • موحددر جمع هواداران خود در سرفاریاب:برای نمایندگی کیسه ای ندوخته بودم /موحد ...
 • بازدیدفرماندارچرام ازپروژه‌های سرفاریاب +تصاویر
 • بخشدار سرفاریاب منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام