مشروح اخبار
 » جزئيات دستبرد مسلحانه به خودروي حمل پول

alt

 ساعت 13روز دوشنبه خودروی حمل پول در مقابل بانک صادرات خیابان بلال اصفهان هدف سرقت سه سارق مسلح قرار گرفت. سارقان هنگام خروج نگهبان پول از بانک با شلیک گلوله وی را از ناحیه کتف مجروح کردند.

دزدان مسلح سپس با تهدید، خودروی حمل پول و سرنشینان آن را با خود برده و پس از 20 دقیقه در خیابان جی سرنشینان و خودرو را رها کرده و با سرقت پولهای موجود در خودرو متواری شدند.

در جریان این حادثه یکی از ماموران محافظ هدف گلوله قرار گرفت که بلافاصله به اتاق عمل منتقل شد.

یکی از شاهدان ماجرا  گفت: سارقان مسلح با یکدستگاه خودرو و موتوسیکلت خود را به محل سرقت رسانده و با تهدید و تیراندازی خودروی حمل پول را به سرقت بردند. در آن زمان هیچ ماموری در محل حضور نداشت و پس از فرار سارقان اولین گشت پلیس خود را به محل سرقت رساند.

وی افزود : این سرقت خیلی سریع انجام شد و به احتمال قوی سارقان نقابدار از قبل این برنامه را تمرین کرده بودند.

یکی دیگر از شاهدان نیز گفت : وقتی سارقان شروع به تیراندازی کردند کسی نتوانست به آنها نزدیک شود زیرا آنها هر کسی که سد راه آنها می شد را می زدند.

محمدرضا حبیبی - دادستان عمومی و انقلاب اصفهان درباره آخرین وضعیت این پرونده گفت : تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان مسلح از سوی ماموران ادامه دارد و با توجه به اینکه پرونده در مرحله تحقیقات است نمی توان به جزئیات آن اشاره کرد.

وی در خصوص وضعیت مجروح این حادثه نیز گفت: مامور محافظ بانک سریع تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان وضعیت او را رضایت بخش اعلام کردند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان درباره ارتباط سرقت مسلحانه خودروی حمل پول و طلافروشی در خیابان کاوه وملت نیز گفت : تاکنون هیچ دلیلی که این دو سرقت از سوی یک گروه صورت گرفته باشد کشف نشده است.

بر اساس این گزارش، اواخر مهر امسال نیز دو سارق مسلح با شکستن شیشه یک طلافروشی در خیابان کاوه اصفهان در کمتر از 43 ثانیه به آنجا دستبرد زدند.

اسفند ماه سال گذشته نیز سه سارق نقابدار وارد یک مغازه طلافروشی در خیابان ملت اصفهان شدند. دزدان که مسلح به اسلحه های کلاش و کلت بودند با تهدید دو مرد طلا فروش از آنها خواستند هر چه طلا در مغازه دارند در کیف آنان بریزند.  سارقان مسلح وقتی با مقاومت دو برادر طلافروش روبرو شدند به سوی آنها تیراندازی کرده و بدون سرقت از محل گریختند.

در جریان این تیراندازی برادر کوچکتر که 28 سال سن داشت بر اثر شدت جراحات جان سپرد و برادر 38 ساله نیز بلافاصله به بیمارستان منتقل شد که او نیز در آنجا جان باخت.

راز این سه سرقت در حالی هنوز فاش نشده که کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان کشف بزرگترین شبکه سرقت مسلحانه را در کارنامه خود دارند. از سوی دیگر افزایش این سرقت ها در سطح شهر باعث ایجاد وحشت در میان اهالی شده و آنها خواستار مجازات سنگین برای این قانون شکنان هستند.(مهر)

تاریخ انتشار : 11 آبان 1391 04:40» اخبار مرتبط:

 • دزدان مسلح بانك‌ها پای چوبه دار
 • اعدام گانگسترهای شیراز در ملاءعام
 • سرقت مسلحانه از طلافروشی در بردخون
 • سارق یاسوجی در ورودی شیراز دستگیر شد/قاتل عابر پیاده چه کسی است؟
 • متلاشی‌شدن باند سارقان مسلح مغازه در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس