مشروح اخبار


» درخواست ویژه موحد از استاندار کهگیلویه و بویراحمدانتخابات مجلس شورای اسلامی علیرغم پایان تبلیغات رسمی نامزدها، به ساعات حساسی نزدیک می شود که زمان سرنوشت ساز معروف است.


حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد است که از روز معارفه اش برعهدی که با مردم مبنی بر امانت داری از رای آنها داده هم چنان پایبنداست و تاکید دارد.
فضای انتخاباتی در حوزه های سه گانه استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نامزدهای شاخص رقابت سختی را در پیش رو دارند.
اما دراین بین رفتار برخی از نامزدها و حامیان آنها ،نگرانی را به جامعه منتقل می کند که مبادا کسانی بخواهند شان مردم و شرف آنها را با سوء استفاده از شرایط بد اقتصادی-تحریمی در انتخاب سرنوشت خود دستخوش تغییر کنند.
به گزارش خبرنگار راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید محمد موحد یکی از نامزده های شاخص انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ روز چهارشنبه در آخرین نطق انتخاباتی خود از استاندار کهگیلویه و بویراحمد تقاضای ویژه ای را داشته است.
محمد موحد خطاب به استاندار گفته: ما به صداقت و بی طرفی شما ایمان و باور داریم ،به هیات نظارت هم ایمان و باور داریم ، اما از شما میخواهیم تا جلوی ورود پول های کثیف به انتخابات را بگیرید.
موحد گفت : همانطوری که رهبری از رای مردم به حق الناس یادکردند ،ما نیز به نمایندگی این سیل عظیم مردمی از شما می خواهیم که از رای مردم مراقبت کنید 
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی شائبه خرید آرای مردم با طرق مختلف و توزیع ازراق را خطری دانست که اگر با عاملان برخورد نشود ممکن است مایه دلسردی مردم شرافتمندی گردد که با خلوص نیت برای ادامه مسیر انقلاب و در مرحله دوم انتخاب کاندیدای مورد نظر خود پای صندوق رای می روند.


تاریخ انتشار : 1 اسفند 1398 18:12» اخبار مرتبط:

 • یکی دیگر از کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حمایت از سید محمد موحد کناره گیری ...
 • برنامه نشست همدلی و وحدت موحد در روزهای آینده اعلام شد + فهرست
 • اولین واکنش رسمی به کوچ انتخاباتی موحد از کهگیلویه بزرگ به بهبهان
 • تازه ترین اظهارنظر "موحد"پیرامون شرکت درانتخابات ومشخص کردن حوزه انتخابیه ...
 • نسخه شبنامه ها کهنه شده است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام