مشروح اخبار


» فوری / واکنش دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به شایعه کرونا در یاسوجرئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت :دو بیمار اهل شهر قم به مراکز درمانی یاسوج مراجعه کرده بودند که تب نداشتند و تحت معاینات قرار گرفتند.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلای به بیماری کروناویروس در این استان مشاهده نشده است.
به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ،دکتر پرویز یزدان‌پناه عصر روز پنجشبنه یکم اسفند ماه در گفت و گو با  ایسنا ضمن تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی افزود: در راستای برنامه ریزی و اندیشیدن تمهیدات لازم جهت مقابله با بیماری کرونا ویروس بیمارستان شهید جلیل یاسوج را آماده کرده ایم.
وی با اشاره به مشاهده نشدن بیماری کروناویروس در قم اظهارکرد: در هر مرکز استانی یک بیمارستان برای پذیرش بیماران احتمالی پیش بینی شده که بیمارستان شهید جلیل یاسوج آمادگی کامل برای پذیرش موارد مشکوک به این بیماری را دارند، اما تاکنون هیچ گونه موردی در استان کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر مشاهده شدن دو مورد بیمار مبتلا به کروناویروس در این استان صحت ندارد.
یزدان‌پناه با بیان اینکه استان آمادگی لازم را برای مقابله با بیماری کرونا ویروس دارد، تصریح کرد: در صورتی که موردی از این بیماری در استان مشاهده شود به اطلاع عموم خواهیم رساند.
وی بیان کرد: دو بیمار اهل شهر قم به مراکز درمانی یاسوج مراجعه کرده بودند که تب نداشتند و پس از بررسی مشخص شد که مشکلی ندارد د مرخص شدند.
گفتنی است که پیش از این در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر ابتلای دو نفر به کروناویروس در یاسوج منتشر شده بود. 


تاریخ انتشار : 1 اسفند 1398 19:15» اخبار مرتبط:

 • فوری / مرگ ۲نفر براثر کرونا در ایران تایید شد+ جزئیات
 • وجود بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان بعثت نفت گچساران تکذیب شد
 • بیماری آنفولانزا در کهگیلویه و بویراحمد مهار شد
 • انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد
 • حال مجری معروف صداوسیما به دلیل ابتلا به کرونا وخیم است!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام