مشروح اخبار


» آمادگی کامل برای حضور پرشور و حماسی مردم در انتخاباتسیدمحمد یوسف کاظمی بیدک در جلسه مسئولین کمیته های ستاد انتخابات استان از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.


به گزارش راک نیوز "کاظمی از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات به لحاظ کمی و کیفی در روز دوم اسفند ماه در استان اشاره کرد و افزود: همه برنامه های لازم صورت گرفته و تمهیدات مورد نیاز اتخاذ شده و این آمادگی ۱۰۰ درصد است. 
دبیرستاد انتخابات کهگیلویه وبویراحمد از هیأت اجرایی، ناظران، بازرسان و مجموعه عوامل اجرایی انتخابات و همکاری مردم استان قدردانی کرد و افزود: آرای مردم حق‌الناس و امانت است و باید بطور پیوسته تمام تلاش خود را بر این نکته متمرکز کرد.
کاظمی ابراز داشت: دستگاه احراز هویت رای دهندگان در اندک زمانی که مردم حضور پیدا می ‌کنند و کارت ملی یا شناسنامه خود را ارائه می‌دهند، سریعا اقدام به احراز هویت می کند، این کار پیشگیری از رای تکراری، سلامت انتخابات و  نیز تسریع در کار اخذ رای است.
دبیرستاد انتخابات استان بر حضور به موقع مردم در پای صندوق‌های رای تاکید کرد و گفت از مردم عزیز استان دعوت می‌کنیم حتماً در همان ساعات اولیه صبح برای رای دادن به شعبات اخذ رای مراجعه کنند و همه شعب اخذ رای در سراسر استان این آمادگی را دارند تا از ساعت ۸ صبح روز جمعه دوم اسفند فرآیند اخذ رای را انجام دهند.
کاظمی با تاکید براینکه مردم در زمان رای گیری علاوه بر شناسنامه کارت ملی همراه داشته باشند، افزود: البته چنانچه شخصی کارت ملی ندارد، داشتن شماره ملی کفایت می ‌کند ضمن آنکه تمام ادارات ثبت احوال مرکز استان و شهرستان‌ها این آمادگی را دارند تا آخر وقت روز پنج شنبه خدمات ‌رسانی لازم را انجام دهند.
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هم گفت: همه تدابیر لازم برای اطلاع رسانی صحیح از منابع موثق فراهم شده است تا نامزدها، هواداران آنها و مردم عزیز در آرامش کامل بتوانند اخبار و اطلاعات انتخابات را طی مراحل مختلف رصد کنند.
سید محمد تقوی اظهار داشت از همه رسانه‌ها و هم استانی‌های عزیز این انتظار را داریم که هرگز به شایعات توجه نداشته باشند و تنها به منابع رسانه ای ذیصلاح اکتفا کنند.
مسئول پشتیبانی و تدارکات ستاد انتخابات استان هم با بیان اینکه تمام امکانات لازم برای برگزاری یک انتخابات پر شور و گسترده در استان فراهم شده است اظهار امیدواری کرد روز دوم اسفندماه شاهد نمایش اقتدار و حضور حداکثری و حماسی مردم استان پای صندوق‌های رای باشیم.
آذر صفایی نیا اظهار داشت: قانون اصل، مبنا و محور انتخابات است و به دست‌اندرکاران برگزاری آموزش های لازم داده شده و تاکید کرده ایم تا قانون انتخابات، آیین‌نامه های اجرایی و دستورالعمل‌ها به نحو شایسته اجرا شوند.

تاریخ انتشار : 1 اسفند 1398 21:38» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:۸۰۴ شعبه اخذ رای برای ۳ حوزه انتخابیه استان که ...
 • وزیر کشور: احراز هویت در انتخابات مجلس صددرصد الکترونیکی می‌شود
 • سلامت، مشارکت، نشاط و مر قانون ملاک های بسترسازی انتخابات/مردم باید مطمئن ب ...
 • ششمین نشست ستاد انتخابات استان کهگلویه و بویراحمد برگزار شد.
 • آرای انتخابات ریاست جمهوری ظرف چند ساعت شمارش خواهد شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام