مشروح اخبار


» اتحاد شاه کلید عزتبدون لحظه ای درنگ و راه دادن ترسی به دل، با اعتماد به نسل جوان و تلاش برای نزدیکتر شدن به مردم، تاکیدات فراوان بر رعایت اخلاق و البتهمطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

یادداشت:یونس هدایت مقدم

پیام سید محمد موحد این است:
"به همدیگر تبریک بگوییم که
اتحاد و تعامل همه ی جریان ها و تفکرات برای مشکلات انباشته "رمز عزت" است."

موحد این رقابت را با هوشمندی تام و تمام آغاز و تا انتها پیش برد.
بدون لحظه ای درنگ و راه دادن ترسی به دل، با اعتماد به نسل جوان و تلاش برای نزدیکتر شدن به مردم، تاکیدات فراوان بر رعایت اخلاق و البته
در این آخرین پیام، تاکید بر پایان رقابت و تلاش برای احیا و تداوم دوستی ها !
تداوم این روش و منش همچنان که او را در رقابت پیروز کرد. در طی کردن ادامه ی این مسیر پر و فراز و نشیب هم به موفقیت خواهد رساند!

آنچه که من از پیام ایشان گرفتم این است که اگر اعتراف به حجم بالای مشکلات داریم.باید برای حل این معادله قدرتی هم اندازه هم تدارک دیده شود!
قدرتی که قطعا در اختیار یک طیف و یک جریان نیست! و قطعا باید دستهای بیشماری باهم و در هم گره شوند. تا رفاه و آسایش نسبی در این مدت کوتاه چهارساله برای مردم این سرزمین فراهم شود.
باید بهم‌کمک کنیم در شهرستان - در استان و در سطح ملی متناسب با هزینه های متحمل شده، متناسب با ظرفیت های فکری و اجرایی سهمی در قدرت تصمیم گیری و اجرایی برای بهبود معیشت هموطنانمان داشته باشیم. باید با اتکا به فرهیختگان و نخبه های جامعه فضای سالم تری در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را شکل دهیم.


تاریخ انتشار : 3 اسفند 1398 14:53» اخبار مرتبط:

 • مقبولیت را نه می توان با غوغاسالاری ساخت و نه می توان با وعده و وعید خرید
 • این است معنای توسعه در کهگیلویه و بویراحمد؟!
 • سیاست مدار یا مردم دار؟کدام را انتخاب کنیم
 • چه کسانی با آمدن موحد دچار اضطراب مرگ می شوند؟؟؟
 • موحد هم فعال سیاسی است هم مصلح اجتماعی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام