مشروح اخبار


» منتخب مردم بویراحمد و دنا با فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد+عکس



منتخب مردم بویراحمد و دنا با حضور در محل ستاد فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح دیدار و گفت‌وگو کرد.


به گزارش راک نیوز، مهدی روشنفکر منتخب مردم بویراحمد و دنا با حضور در محل ستاد فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با سردار حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار سردار خرمدل با تبریک به منتخب بویراحمد و دنا اظهار کرد: این اعتماد مردمی سرمایه‌ای بزرگ برای منتخب مردم است که باید در همه حال امانت‌دار رأی مردم باشید.
فرمانده سپاه فتح با اشاره به کار بزرگ مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و حضور حماسی در انتخابات و کسب رتبه اول حضور در کل کشور گفت: زبان قاصر از خلق این حماسه ماندگار و مجاهدت مردم استان در عرصه‌های مختلف است.
وی گفت: چگونه باید تحسین و توصیف کرد این مردم را که در قبل از انقلاب با مبارزات خود علیه استبداد داخلی و بعد از پیروزی انقلاب با حضور همه جانبه در جبهه‌ها و اینک با حضور حماسی در انتخابات بزرگی و عظمت خود را نشان دادند.
سردار خرمدل خطاب به منتخب بویراحمد و دنا در مجلس که باید از هم اکنون بانی وحدت میان همه مردم و طوایف باشید اظهار کرد: مهم‌ترین اصلی که موجب استمرار نظام اسلامی شده وحدت است که باید همواره در دایره وحدت و همبستگی حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه نمایندگان مردم استان همراه با استاندار و سایر مسوولان و در کنار آن‌ها سپاه و همه نیروهای نظامی و انتظامی باید کمر همت برای خدمت به مردم ببندند، خاطرنشان کرد: ما در سپاه فتح استان حاضر به ارائه هرگونه مشاوره سازنده‌ای به نمایندگان مردم در مجلس هستیم.
خرمدل به موضوع تسهیل‌گری سپاه برای کمک به رونق تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: اکنون مشکل بزرگ استان به این دو موضوع برمی‌گردد که باید با همکاری همه ارکان استان در راستای رفع بیکاری و کمک به رونق تولید گام برداریم.
در ادامه مهدی روشنفکر یا قدردانی از همه خدمات سپاه فتح در حوزه‌های مختلف از جمله کمک به برگزاری انتخاباتی سالم و امن اظهار کرد: سپاه نور چشم ملت و بازوی توانمند ولایت در راستای خدمت به مردم و مقابله و دفاع در برابر دشمنان است.
روشنفکر با بیان اینکه سپاه فتح استان همواره محور وحدت و همبستگی در کهگیلویه و بویراحمد بوده افزود: در راه خدمت به مردم نیازمند همراهی و همکاری و مشاوره فرزندان راستین انقلاب در سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد هستم./فارس


تاریخ انتشار : 7 اسفند 1398 01:02



» اخبار مرتبط:

 • فرمانده سپاه ناحیه گچساران خبرداد؛ دیدار چهره به چهره "سردار خرمدل" با مر ...
 • فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:رسانه‌ها قبل از هر چیز آبروی مردم را د ...
 • شرکت نفت و گاز گچساران با سپاه اعلام همبستگی کرد+جزئیات
 • مردم کهگیلویه و بویراحمد شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند
 • فرمانده سپاه پاسداران استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام