مشروح اخبار


» منتخب مردم بویراحمد و دنا با فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد+عکسمنتخب بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقتدار سبزپوشان نیروی انتظامی گفت:ن یروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات هوشمندانه و مقتدرانه عمل کرد.


به گزارش راک نیوز،مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفت‌وگو کرد.
روشنفکر با اشاره به مجاهدات سبزپوشان نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در داخل کشور و مرزها با یادی از شهدای نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی در این 4 دهه از عمر انقلاب به خوبی از عهده مسوولیت‌های خود برآمده و دلیل اصلی روحیه ایثار و مجاهدت این مجموعه است که با همه وجود در برابر اشرار و مجرمان قد علم می‌کنند و در عین رأفت اسلامی با اقتدار جلوی هرگونه بی‌نظمی و هرج و مرج را می‌گیرند.
وی بخش زیادی از موفقیت‌های نظام را مدیون و مرهون این روحیه ایثار و شهادت‌طلبی در نیروی انتظامی دانست و گفت: اگر امنیت در کشور برقرار نبود به دستاوردهای امروزی نمی‌رسیدیم و باید به همین دلیل مدیون نیروی انتظامی و عملکرد آن باشیم.
روشنفکر با قدردانی از سردار فرماندهی انتظامی استان به دلیل ایجاد فضای امن چه پیش از انتخابات و چه در روز انتخابات و روزهای پس از آن گفت: این که استان ما از امن‌ترین استان‌های کشور است به دلیل مدیریت هوشمندانه، مقتدرانه و بصیرتمندانه سردار انصاری و همکاران وی در نیروی انتظانی استان است.
در ادامه سردار انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان با تبریک به منتخب مردم بویراحمد و دنا اظهار کرد: نیروی انتظامی نیرویی ولایتمدار و همیشه در صحنه است که منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد و به قانون عمل می‌کند.
انصاری گفت: همکاران ما در سال‌های اخیر دستاوردهای خوبی در نیروی انتظامی استان در زمینه برخورد با مجرمان و ایجاد امنیت داشته و در بسیاری از زمینه‌ها با اقدامات صورت گرفته از جمله در نزاع و سرقت وضعیت استان به مراتب بهتر از گذشته است و در بسیاری از شاخص‌ها در رده استان‌های برتر کشور هستیم.


تاریخ انتشار : 8 اسفند 1398 00:39» اخبار مرتبط:

 • کهگیلویه وبویراحمد رتبه آخر نزاع‌های دسته جمعی در کشور را دارد
 • برگزاری دوره ««بصیرت افزایی»» نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد
 • درخواست استاندار کهگیلویه و بویراحمد از فرمانده نیروی انتظامی کشور
 • سفر فرمانده نیروی انتظامی به استان کهگیلویه و بویراحمد
 • فرمانده برتر کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام