مشروح اخبار


» پیوستن بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران به پویش درخانه ماندن + عکسشیوع ویروس کرونا در استان های مختلف کشور روندی صعودی داشته که آمار مبتلایان به این بیماری نگران کننده میباشد


به گزارش گروه وب گردی راک نیوز از مرکز استان فارس؛ پس از شیوه فراگیر ویروس و درگیر کردن تمامی استان های کشور با مبتلایان به کرونا ویروس ، بسیاری قرنطینه خانگی را بهترین شیوه برای مبارزه انتخاب کردند.

پویش درخانه بمانید که طی روزهای گذشته با استقبال زیادی همراه بوده است بنا به گفته سخنگوی وزارت بهداشت نتایج آزمایشات روزانه کرونا را در برخی از شهرها و استان ها امیدوار کننده نشان میدهد.

فریماه ارباب بازیگر سینما و تلویزیون ایران با پیوستن به این پویش از هموطنان خواسته تا ضمن ماندن در خانه بفکر کادر درمانی مراکز درمانی کشور باشیم .

وی با انتشار کلیپی از جان فشانی های پزشکان و پرستاران در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با  اشاره به جان فشانی های پزشکان و پرستاران اضافه کرد : بسیاری از بهترین پزشکان وکادر درمانی کشورمان را در طی روزهای گذشته در مقابله با ویروس کرونا از دست دادیم .


پیوستن بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران به پویش درخانه ماندن + عکس

 

بازیگر برجسته سریال روزگار قریب خاطر نشان کرد: ما با ماندن در خانه میتوانیم از انتقال این ویروس به دیگران جلوگیری بعمل آوریم  وقطعا زنجیره سرایت کرونا ویروس شکسته خواهد شد و نتیجه دوهفته درخانه ماندن را در ماه های آینده بعینه لمس کنیم.

پیوستن بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران به پویش درخانه ماندن + عکس

 
وی در پایان به شرایط خدمات رسانی کادر درمانی اشاره کرد و نوشت : تحمل وتوان بدنی آنها حد و اندازه ای دارد به فکر خودمان و سرمایه های پزشکی و درمانی کشورمان باشیم


تاریخ انتشار : 22 اسفند 1398 11:14» اخبار مرتبط:

 • نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد روزهای کرونایی را چگونه سپری می کنند؟/چانه زن ...
 • شاید ندانسته "ناقل "باشیم سعی کنیم دانسته "قاتل" نباشیم /تا درد هست، دغ ...
 • روایت پرستار کهگیلویه وبویراحمدی در خط مقدم مقابله با کرونا درتهران
 • آگاهی ازآخرین وضعیت 6 مبتلا به کرونا ویروس در استان
 • فوری / پایان سفیدی استان بوشهر/ ۳نفر مبتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام