مشروح اخبار


» اولین بیمار کرونایی از بیمارستان دهدشت ترخیص شداولین بیمار کرونایی با تلاش بی وقفه پزشکان و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) درمان وترخیص شد.


به گزارش راک نیوز به نقل از  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه؛ اولین بیمار کرونایی با همت تیم پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت ترخیص و در جهت ادامه درمان در خانه قرنطینه شد.
دکتر محمد طاهر طیب زادگان در خصوص روند درمان و ترخیص این بیمار گفت: فردی 31 ساله با علائم تب و لرز و نفس تنگی شدید،سرفه های خشک،بی اشتهایی و ضعف جسمی در تاریخ 14 اسفند ماه به بیمارستان مراجعه و بستری شد و روند درمان وی توسط تیم پزشکی و درمانی شروع و پس از 9 روز بستری،بهبودی وی حاصل شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تاکید کردند که علاوه بر اقدامات دارویی و پزشکی،حمایت های روانی و عاطفی توسط پزشک و پرسنل بخش داخلی بیمارستان،در بهبودی این بیمار بسیار حائز اهمیت بوده است.
وی در خصوص ادامه روند درمان بیمار عنوان کرد: ادامه روند درماناین بیمار را به صورت قرنطینه خانگی و مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک معالج می باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مجموعه عوامل بیمارستان،پزشکان و پرسنل درگیر این بیماری تقدیر و تشکر نمود و اذعان کرد: قطعا صبر و استقامت،پایداری و مقاومتٰ ،گذشت و فداکاری در این روزهای سخت هرگز فراموش نخواهد شد و صمیمانه از همه پزشکان و پرسنل خدوم  و وفادار بیمارستان امام خمینی(ره) در خصوص درمان بیماران و مواجهه با بیماران کرونایی تقدیر و تشکر می نمایم و انشاالله با همت و تلاش روز افزون با ارائه خدمات مطلوب شما عزیزان، هر روز شاهد لبخند بر لبان بیماران بهبود یافته دیارمان باشیم.


تاریخ انتشار : 23 اسفند 1398 19:49» اخبار مرتبط:

 • 20 بیمار مشکوک به کرونا در گچساران/مردم از خانه‌های خود کمتر خارج شوند
 • واکنش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی به فوت بیمار کرونایی در دهدشت
 • وجود بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان بعثت نفت گچساران تکذیب شد
 • احتمال مبتلا بودن يك بيمار ديگر دربيمارستان دهدشت به تب كنگو
 • تردید در مرگ یک بیمار دهدشتی/ پرونده به پزشک قانونی ارجاع شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام