مشروح اخبار


» هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در کهگیلویه و بویراحمد فراهم نشده استفرمانده انتظامي استان با بيان اينكه خودروهايي كه قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در كليه ورودي‌ها توسط عوامل امدادي و خدماتي بهداشتي بررسي مي‌شوند، گفت: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در این استان فراهم نشده است .


فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه خودروهايي كه قصد آمدن به استان کهگیلویه و بویراحمد را دارند در كليه ورودي‌ها توسط عوامل امدادي و خدماتي بهداشتي بررسي مي‌شوند، گفت: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در این استان فراهم نشده است .

به گزارش راک نیوز "سردار " مهدی انصاری " در گفت‌وگو با خبرنگار صدا و سيماي مركز کهگیلویه و بویراحمد  گفت: پلیس سال نو را با در نظر گرفتن شرایط حساس کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا با شعار «سلامت خانواده-امنيت جامعه » شروع کرد .

وي ضمن تقدیر از تلاش‌های جامعه پزشکی و سایر یگان های امدادی و خدماتی استان در خصوص پیشگیری و مهار بیماری کرونا، گفت: امیدواریم با همکاری و مشارکت خوب مردم بتوانیم  این مشکل را هم برطرف کنیم و به یک وضعیت مطلوب برسیم.

سردار " انصاری " عنوان داشت: پليس استان کهگیلویه و بویراحمد برای ارتقاء احساس امنیت با توجه به شرایط موجود، اقدام به تقویت و افزایش گشت های انتظامی، پیشگیری و ترافیکی كرده است.

فرمانده انتظامي استان گفت: درحال حاضر امنیت مطلوبی در کهگیلویه و بویراحمد برقرار است و از شهروندان درخواست داریم پلیس را همکاری کنند و به مقررات پایبند باشند.

سردار " مهدی انصاری " با اشاره به اينكه در ورودي همه شهرهاي منتهي به استان کهگیلویه و بویراحمد نيروي انتظامي در كنار دانشگاه علوم پزشكي، هلال احمر و ساير دستگاه ها قرار دارند و خودروها را كنترل مي كنند، بيان كرد: هيچ مكاني براي اسكان مسافران نوروزي در این استان فراهم نشده است.

در پايان فرماندهي انتظامي استان از هموطنان خواست از هرگونه سفر غيرضروري به کهگیلویه و بویراحمد خودداري كنند و در صورت الزام به مسافرت، با خادمان خود در تيم هاي امدادي مستقر در ورودي شهرها همكاري لازم داشته باشند.

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1399 20:01» اخبار مرتبط:

 • آتش به جان مزارع داریون شیراز افتاد / 60 هکتار جو در گیر آتش
 • اولین فرمانده بومی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد؛ به درجه سرتیپ دومی ار ...
 • فرمانده جديد نيروي انتظامي شهرستان بهمئي معرفي شد
 • آمادگي پليس گچساران در انتظام بخشي ترافيكي و انتظامي روزهاي پاياني سال و تع ...
 • سومين جلسه ستاد تسهيلات نوروزي شهرستان ممسني
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام