مشروح اخبار


» قاطعیت پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونااین مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد : لازم است برای آگاهی و اطلاع مردم عزیز استان مان و همچنین مسافران ، نکاتی به سمع و نظر برسد . 


به گزارش راک نیوز، سردار "مهدی انصاری" ؛ فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در راستای پیاده سازی تصمیمات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، پلیس استان همزمان با سایر استان ها از صبح جمعه ۸ / ۱ / ۹۹ ، طرح کنترل تردد خودروها در مدخل ورودی و خروجی شهرهای استان و همچنین کنترل بازار و صنوف را با اهتمام و جدیت هرچه تمام تر اجرا می نماید . 
این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد : لازم است برای آگاهی و اطلاع مردم عزیز استان مان و همچنین مسافران ، نکاتی به سمع و نظر برسد . 
سردار انصاری خاطر نشان کرد : نظر به اینکه کنترل ورودی به شهرها و همچنین درون شهرها از مطالبات مردم عزیز استانمان بوده ، فلذا پلیس به این مطالبه به حق مردم پاسخ و بنا دارد : 
 ۱ - نسبت به ورود خودروهای پلاک غیر استان به درون استانمان جلوگیری و در صورتی که راننده اظهار دارد اهل استان کهگیلویه و بویراحمد هستم : می بایست کارت ملی خود را ارائه تا پس از مطابقت با پلاک خودرو و اثبات اصالت اجازه ورود داده شود.
 ۲ - در صورت مشاهده هرگونه خودرو دارای پلاک غیر استان در سطح شهرها ( مسافر ) ، پلیس وظیفه دارد ؛ نسبت به هدایت و خارج کردن وسیله نقلیه به خارج استان اقدام، در صورت مقاومت از طریق راننده یا سرنشینان، به عنوان تخلف و سرپیچی از دستور پلیس ، خودروی آنها برای مدت یک ماه توقیف و مبلغ پانصد هزار تومان جریمه نقدی اعمال می گردد.
 ۳- صنوف غیر ضرور که باید تعطیل شوند تا پایان طرح اجازه فعالیت ندارند و واحدهای صنفی متخلف نیز پلمپ می شوند. 
 ۴ - علاوه بر شعار در خانه بمانیم می خواهیم بگوییم به خانه برگردید ( منظور هم استانی هایی هستند که به مسافرت رفته اند) 
 ۵ - با توجه به اینکه در سنوات گذشته، مردم عزیز استان ، برای استفاده از طبیعت در روز سیزده بدر از خانه خارج می شدند و به تفرجگاه ها و نقاط دیدنی استان سفر می کردند اعلام می گردد ؛ امسال به دلیل وضعیت پیش آمده ( بیماری کرونا ) اجازه رفتن به سیزده بدر داده نخواهد شد و خروج از شهر ها در آن روز ممنوع می باشد ، تا اینکه انشاالله با ریشه کن کردن این ویروس ، فرصت دیگر حاصل و شهروندان عزیز استانمان مجدداً از طبیعت خوب و خدادادی استان بهره ببرند. 
 ۶- با توجه به به اینکه اجرای جدی این طرح ، از مطالبات به حق مردم بوده ، مستلزم مشارکت مردم است ؛ لذا از مردم عزیز نوع دوست و متعهد استانمان ، استدعا دارم؛ برای اجرای هر چه بهتر، با پلیس استان همانند گذشته همکاری لازم را به عمل آورند، انشاالله....
به امید از بین رفتن این ویروس منحوس از استان ، کشور عزیزمان ایران و همه نقاط عالم.


تاریخ انتشار : 7 فروردین 1399 21:53» اخبار مرتبط:

 • فوری/ممانعت ازورود خودروهای با پلاک غیربومی به کهگیلویه وبویراحمد
 • انهدام باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویر احمد
 • کشف بیش از 74 کیلو گرم تریاک توسط ماموران پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحم ...
 • کشف 400 کیلو گرم تریاک از یک خودرو پژو پارس در یاسوج
 • حضورشبانه روزی پلیس کهگیلویه و بویراحمد با653گشت در ‌نوروز ۹۴
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام